Александр Вельможко

19:50
Головна подія сьогоднішнього дня 9 листопада - це відступ росіян з Херсону. Також слід відзначити чергову спробу росіян випустити ракети по Одеській області, відступ у бази чорноморського флоту росії, а також фактичну підготовку росії до безумовної капітуляції. Так завершується 259-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
16:14
Дуже коротко поговоримо про дуже оперативне визволення Херсону дуже скоро.
18:56
Головні події останніх двох днів в Одесі, в Україні, на фронті та у Чорному морі в нашому огляді - за 4 листопада, 254-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:34
Головні події на сьогодні, 2 листопада. Росіяни спробували обстріляти Одеську область, а їх диктатор визнав жалюгідне становище російського чорноморського флоту. Йде вже 252-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:12
Головні події 31 жовтня - це масований ракетний удар по Україні, це проблеми судноплавства в Одеській області через відмову росії гарантувати безпеку "зернового коридора", наслідки ударів по флоту росії, військова допомога Україні та подіії на фронтах. Сьогодні вже 250 днів як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
19:03
Вранці 29 жовтня Україна атакувала головну базу російського чорноморського флоту Севастополь. Повних результатів ще немає, але вже зараз можна сказати головний висновок. Севастополь став пасткою для чорноморського флот росії. А один з двох найсильніших кораблів, які залишалися у росії на Чорному морі - фрегат "Адмирал Макаров" отримав важкі пошкодження. Які наслідки цього удару будуть для Одеси та для судноплавства з портів Одеської області.
21:32
28 жовтня, йде 247-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головні події - що трапилось в Одеській області, як російський диктатор замахнувся на Одесу, про ситуацію на фронтах та на морі.
17:46
28 жовтня ще з радянських часів вважається датою визволення території України від нацистських окупантів за часів Другої світової війни 78 років тому. Розберемося - так це чи не зовсім.
12:22
Как известно, 20 октября формально закончилось голосование одесситов о дальнейшей судьбе стоящего в центре Одессы памятника российской императрице Екатерине ІІ. Но вчера, с некоторым опозданием, в это голосование влез со своим голосом один совершенно неожиданный участник.
20:01
27 жовтня російський президент путін на Валдайському економічному форумі заявив дуже багато такого, що аж ніяк не відображає реальну політику росії по відношенню до України.
22:02
26 жовтня йде вже 245-й день Великої вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Одеська область залишається без обстрілів, але вже з відключеннями електрики. На фронті йде повільний наступ ЗСУ. А росіяни готуються не лише відступати з Херсону, а й знову відступають з самого Севастополя. Головні події в нашому огляді.
12:32
Сьогодні - рівно 8 місяців, як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників, 24 жовтня і вже 243-й день. Головні події в Одесі, що відбувається на фронті, яка ситуація з ядерною загрозою, що робить російський флот у Чорному морі та як і чому всі стратегічні плани росіі пішли прахом.
22:03
Давайте разберемся в действительной роли императрицы Екатерины II в истории и, особенно, в ее месте в истории Одессы. Заодно - выясним, что делать с памятником в самом центре Одессы, на котором изображена "шальная императрица" и еще четверо исторических деятелей. А если коротко, то за одним исключением итогом всего ее долгого царствования был полный пушной зверь, который накрыл глубочайшим кризисом всю российскую империю в конце XVIII века.
15:05
22 жовтня йде вже 241-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головне за сьогодні - це черговий російський ракетний удар по Україні, в тому числі і по Одеській області, створення міжнародного трибуналу для путіна - Гаага його чекає. Також всі ми очікуємо відступу російських окупантів з Херсону. Вчора ми не робили загального огляду подій, тому сьогодні найважливіше за дві останні доби.
15:05
Можна стверджувати, що росіяни зараз панічно тікають з окупованого Херсону. Що там відбувається зараз після ударів по Антоновському мосту та чи є загроза підриву окупантами Каховської ГЕС?
16:36
Одеса та інші міста живуть в режимі економїї електроенергії. На фронтах поки без змін, але готується визволення Херсону. На морі росіяни знову скоротили свої сили. Це головна оперативна інформація 239-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
16:49
У нас вже йде 238-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, 19 жовтня. Одеську область продовжують атакувати безпілотниками, є повітряні удари і по іншим містам України. Підсумки російських ударів по Одеській області з 24 лютого. Положення на фронтах та ситуація у морі - це головні події сьогоднішнього дня.
11:22
Окупований росіянами Херсон вже готується до повернення законної української влади.
16:16
Головні події за сьогодні, 18 жовтня. Агресори з росії продовжують повітряний наступ проти України, зосередивши зусилля проти енергетики та цивільної інфраструктури. Ситуація в Одесі, у Чорному морі та на фронті. Йде 237-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
15:35
Головні теми нашого сьогоднішнього огляду оперативної інформації за 17 жовтня - це масовані повітряні атаки росіян по Україні. Під ударом - Київ, Одеська і Миколаївска область, Харків та ініші регіони. Ситуація на фронті, на морі та міжнародне становище. Також трохи розповім, як Youtube застосовує "тіньовий бан" проти всіх тих, хто каже щось погане про російськуу агресію. Йде 236-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
21:21
Сучасна Одеса стала дійсно великим і значним містом в першу чергу завдяки тим людям, які тут поселилися багато століть тому, жили і працювали. А ці люди - не прості, це запорізькі та чорноморські козаки чи їз нащадки. Українські козаки, українці.
11:42
Одесу продовжують защищати від повітряних атак дронів-камікадзе. Наступальні дії російської армії на фронті остаточно припинилися, а сама росія на міжнародному рівні офіційно визнана терористичною державою. Як погано почувають себе російська армія на фронті та російський флот у Чорному морі. Про це та багато іншого у нашому огляді подій 14 жовтня - 233-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:36
Ворог не припиняє спроб атакувати Одеську область з повітря дронами-камікадзе. Окупанти намагаються відремонтувати Кримський міст. ООН засудило російську анексію, а на авіабазі Рамштайн домовилися про посилення ППО України. Про це та інше - у нашому огляді подій за 13 жовтня, 232-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
20:21
404 роки тому, українські козаки гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного штурмували москву. Що це взагалі було, чому тоді не змогли взяти Москву та як це вплинуло на історію України та світову історію? Саме тому нам потрібно розуміти - що саме і з якою метою привело українських козаків під стіни Москви, яка тоді була міжнародна політична ситуація.
10:38
12 жовтня почався 231-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Ми маємо гарні новини з Одеси та про військову допомогу Україні. Однак є і певні побоювання про подальшу ескалацію і напруженість подій.