Фоторепортажи

09:19
У ніч на 26 вересня відбулася чергова повітряна атака росіян на Україну, постраждали південь Одеської області, Кривий Ріг та Черкаська область.
09:25
В ніч на 25 вересня росіяни атакували Одесу ударними дронами і різними типами ракет. Є ушкодження в порту, точніше на морському вокзалі.
10:40
Вже відомо про наслідки російського удару "шахедами" по півдню Одеської області.
11:52
У ніч на 31 серпня в Одесі можна було спостерігати незвичне астрономічне явище.
10:10
Напередодні увечері я побачив основні місця, де були найбільші пошкодження та ураження в Одесі внаслідок ракетного удару в ніч на 14 серпня.
13:22
Внаслідок російського ракетного удару по Одесі завдано збитків на 4,3 мільярди гривень.
12:22
В ніч на 23 липня росіяни завдали ще одного найпотужнішого ракетного удару по Одесі, випустивши 19 ракет різних типів, з яких лише 9 було збито. Інші 10 спричинили численні руйнування історичного центру міста.
17:56
У нашому фоторепортажі та короткому відео можна побачити, як виглядає море в Одесі напередодні шторму.
15:50
17 травня в Одесі відкрили після тривалої реставрації культурний центр «UNION».
09:19
Продовжую показувати життя півдня України в тих місцях, які були звільнені від російської окупації або тривалий час були на лінії фронту. Зараз ми у Березнегуватській громаді у Миколаївській області, в якій зруйновані майже всі громадські будівлі, а в деяких селах взагалі не залишилося жодного цілого будинку. Російські обстріли знищили там геть усе.
10:10
Ми продовжуємо показувати, як виглядають міста і села півдня України, які понівечила війна. Цього разу ми відвідали невеличку Широківську громаду у Миколаївській області.
17:17
В Одесі очільники МЗС восьми країн Північної Європи прийняли участь у форумі повоєнного відновлення Одесько області та відвідали порт, де ознайомилися з роботою зернового коридору.
11:15
14 квітня в сквері Гамова пройшла реконструкція останніх днів Ісуса Христа, присвячена Великодню.
15:21
Починаючи з 1 квітня в Одесі відновили роботу після зими декілька фонтанів.
16:47
Вже 2 рік поспіль день гумору в Одесі відзначають під час війни. Також сьогодні в Одесі відзначили ювілей - 50 років Гуморини.
15:25
Редакція "Одеського Кур'єру" разом з благодійним фондом "Буджак Реліф" за останні місяці неодноразово побувала у містечку Снігурівка, яке з кінця березня по 10 листопада минулого року було окуповане росіянами.
15:52
24 і 25 лютого відомий швейцарський митець Геррі Гоффштеттер показав в Одесі картини світлом на фасадах пам'ятників архітектури.
18:18
В річницю початку повномасштабної війни росії проти України в Одесі відкрилася виставка відомого фотохудожника Бориса Бухмана "Шляхами до Перемоги".
21:03
Разом з одним з одеських благодійних фондів редакція "Одеського Кур'єру" побувала у селах Миколаївської області, які 8 місяців були на лінії фронту - Первомайському і Партизанському. Тут знищені всі громадські будівлі - школи, амбулаторії, дитячий садок. Тут майже немає цілих житлових будинків. Тут пошкожений цукровий завод. Про все це розповідає голова Первомайської військово-цивільної адміністрації Максим Коровай.
21:34
В Одеському національному художньому музеї повідомили, про публікацію наукового архіву у цифровому вигляді на спеціальній мультимедійній онлайн-платформі українською та англійською мовами.
17:27
Показуємо невелику фото і відеопрогулянку засніженою зимовою Одесою.
11:14
Показуємо, як виглядає центр Одеси під час фактичного блекауту після російського ракетного удару 26 січня.
13:32
Увечері 30 грудня в Одесі відкрили без зайвих урочистостей новорічну ялинку. Вона стоїть на вулиці Дерибасівській.
11:39
Показуємо, як виглядає центр Одеси на світанку.
20:14
Підводимо підсумки російського ракетного удару, який знеструмив майже всю Одеську область.