Александр Вельможко

12:31
Сьогодні, 13 грудня, у нашому огляді головних подій - енергетична ситуація в Одесі, розповідаємо про події на Чорному морі, в тому числі як весь російський флот злякався одного українського десантного корабля, що відбувається по лінії зіткнення та у сфері допомоги Україні. Йде 293-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
15:53
Нарешті з'явилися час та можливості добре подумати та проаналізувати ситуацію в Одесі та Одеській області після останніх російських ударів та спричиненого чим майже повного блекауту. Також розбираємося з інформаційними скандалом про, начебто, можливу відсутність світла у одеситів протягом 2-3 місяців та рекомендацією евакуюватися - що це, взагалі, було?
16:46
У нашому огляді дізнаємося про ситуацію в Одесі 9 грудня, що робиться з енергосистемою, які події відбуваються по лінії зіткнення, як росія повернули свої кораблі у бази, а Україна готує їм у відповідь флот дронів. Ну і, звісно, про міжнародну допомогу Україні. Таким є 289-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:31
Сьогодні бункерний дідусь пу розповів такі речі про свої ракетні удари по енергетичній інфраструктурі в Одеській області та Україні, що я вважаю, що він просто з'їхав з глузду, трохи сказився або просто йобу дав.
14:56
Самое трусливое и одновременно наглое животное - это российский либерал.
15:45
У нашому огляді головних подій 7 грудня - енергетична ситуація в Одесі, події на морі та по лінії зіткнення, продовження міжнародної допомоги Україні. Таким є 287-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:38
6 грудня проходить в Одесі під знак енергетичного блекауту, спричиненого російськими ракетними ударами та подоланням наслідків цього.
13:47
Одеса залишається без обстрілів, українців продовжують лякати можливістю чергових російських ударів, які вже почалися. На росії сталася чудова бавовна на авіабазах. Про це, а також про інші головні події 5 грудня, 285-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників - у нашому огляді.
11:18
В нашому огляді головних подій за 1 грудня та останні дні ми аналізуємо енергетичну ситуацію в Одесі, про маркери "русскогомира" в Одесі, підготовку росіян до нових ударів, ситуацію по лінії зіткнення та на Чорному морі, а також міжнародне становище зі зростанням допомоги Україні та ізоляції росії. Йде 281-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Наш огляд досить детальний, тому давайте дивитися до кінця.
17:27
Архітектор Ігор Тітаренко з Харкова зробив трьохмірну візуалізацію, яка реконструює вигляд Хаджибею - турецького портового містечка з фортецею Єні-Дунья, яке згодом було завойоване російською імперією та змінило назву на Одесу.
13:44
Останніми днями в Одесі спокійно, однак по всій лінії зіткнення йдуть активні події, а росіяни готуються до чергового удару. Що відбувається з відключеннями електроенергії в Одесі та по всій Україні. Наш огляд головних подій 28 листопада, 278-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:12
Собрали для вас дайджест самых важных новостей, которые демонстрируют нам все "достижения" России во всех областях ее жизни за последнюю неделю. На россии с каждым днем становится жить все лучше и веселее.
19:27
Зібрали для вас дайджест найважливіших новин, які демонструють нам всі досягнення росії у всіх сферах її життя за останній тиждень. На росії з кожним днем стає жити все краще та веселіше.
20:40
Аналізуємо поточну оперативну ситуацію в Одесі та на фронті за 23 і 24 листопада - під час масштабного блекауту та вже при ліквідації його наслідків.
19:29
Наш огляд головних подій за 21 та 22 листопада присвячений, головним чином, міжнародній ізоляції російських агресорів. Однак, зазвичай, все, що було важливим в Одесі, на фронтах і у Чорному морі. Йде 272-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
13:33
В Одесі та Одеській області за суботу та неділю значно покращили ситуацію в енергетичній сфері. Від аварійних відключень, коли 70% всього регіону сиділи без світла взагалі Одеська область перейшла ще з суботи до спланованого графіку стабілізаційних відключень. Це дає електрику майже всім на більшу частину доби та можливість якось планувати свій час. Також це означає, що енергетики, попри все, продовжують ремонтувати інфраструктуру. Хоча сьогодні в понеділок довелося знову повернутися до екстрених відключень, без графіку - тому що ситуація в енергосистемі після руйнувань внаслідок російських ударів, залишається критичною.
20:16
У нашому огляді головних подій за 19-20 листопада - організовані росіянами акції в Одесі, ситуація на фронті та на морі, міжнародна підтримка України та що зараз з енергетикою. Вже 270 днів йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників
13:13
Головні події 18 листопада - енергетичний блекаут в Одесі, та і по всій Україні також, міжнародне покарання росії за все ще з 2014 року, та дещо цікаве від Ізраїлю. Це 268-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:35
Дуже цікаво іноді дивитися, що там пишуть російські пабліки в Телеграмі та соцмережах про Одесу. Ось і зараз через канал "Типичная Одесса" росіяни почали розповсюджувати відразу дві хвилі інформаційних спецоперацій з метою зневірити одеситів та створити в Одесі напружену ситуацію.
12:05
17 листопада росіяни знову завдали масштабних повітряних ударів, в тому числі і по Одеській області. Це зараз головна подія 267-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:21
Аналізуємо, що відомо про російський удар по території Польщі - на основі офіційних даних самої Польщі та НАТО, а також трохи розбираємось, що там брешуть з цього приводу російські пропагандисти.
18:38
15 листопада через масований російський ракетний удар майже всі міста України стикнулися з аварійними відключеннями електроенергії - Одеса в тому числі. Та у всьому іншому все погано саме у росіян скрізь. Таким є 265-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. ї
10:48
Визволення Херсону ставить перед ЗСУ нові цілі та нові виклики. Що буде відбуватися на фронті - куди спрямує черговий наступ армія України? Аналіз в студії одеського телеканалу "Перший міський".
13:02
В нашому короткому огляді ми спробуємо не лише проаналізувати наявну оперативну ситуацію в Одесі і на фронті, а й трохи спрогнозувати - що буде далі після звільнення Херсону. Спочатку ми дізнаємося, чому росіяни не можуть обстрілювати Одесу, як російський флот опинився у жалюгідному становищі, подумаємо, як буде розвиватися ситуація на фронтах та як опустили росію на саміті "Великої Двадцятки". Вже 264 дні йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
14:24
Головні події 11 листопада - це остаточний крах всіх російських планів наступу на Одесу, повний відступ російських окупантів з Херсону, поразка флоту росії у Чорному морі та новий пакет військової допомоги Україні від США та Іспанії. Таким є 11.11., 261-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.