Темы
Вдень 7 жовтня росія відвела один з своїх ракетних кораблів у базу.
Война 3 години тому 116
Перший ракетний корвет ВМС України "Гетьман Іван Мазепа" вже пришвартований у одного з причалів верфі RMK в Стамбулі.
Война Вчора 435
Чорноморський флот росії продовжує загрожувати ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
Война Вчора 731
Флот росії продовжує операції у Чорному морі та дещо збільшив склад свого оперативного з'єднання.
Война 3 днi тому 2888
Станом на ранок 3 жовтня у Чорному морі вперше за кілька днів з'явилися російські підводні човни.
Война 4 днi тому 1161
У нас дуже гарні новини про ВМС України з Туреччини, про новий флагман українського флоту.
Война 4 днi тому 300
Сьогодні загальний склад російського оперативного з'єднання у Чорному морі скоротився, але Одесі все ж загрожує три ракетні кораблі росії.
Война 9 днiв тому 581
Продовжуємо щоденне відстеження діяльності чорноморського флоту росії, можливість ракетного удару з моря по Одесі станом на 27 вересня.
Война 10 днiв тому 3555
Станом на 26 вересня росіяни продовжують загрожувати Одесі та іншим містам України ракетними обстрілами з моря з бойвих кораблів.
Война 11 днiв тому 1448
Сьогодні, 23 вересня, росіяни збільшили до 4 кількість носіїв крилатих ракет "Калібр" у морі.
Война 13 днiв тому 527
Пропагандисти з росії почали розповсюджувати фейкову інформацію про те, що підводні човни чорноморського флоту залишилися у Севастополі.
Война 14 днiв тому 1248
Кілька тижнів тому в одному з чергових пакетів військової допомоги від США та Великобританії Україна могла отримати морські безпілотні катери. 21 вересня у Севастополі був помічений на берегу невеликий ударний безпілотний катер - камікадзе. Це співпало з тим, що російський флот ще з 15 вересня припинив патрулювання зовнішнього рейду Севастополя бойовими кораблями.
Война 14 днiв тому 722
Сьогоднішній огляд морських новин за 22 вересня дає відповідь на питання, чому російський флот припинив патрулювання зовнішнього рейду Севастополя. І це остаточна поразка росії на Чорному морі.
надійне джерело  |  Война 14 днiв тому 917
У Чорному морі продовжує перебувати оперативне з'єднання російського флоту, яке загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
надійне джерело  |  Война 15 днiв тому 2136
Станом на 21 вересня росія тримає у Чорному морі три ракетні кораблі - як і вчора. Вони загрожують обстрілами Одесі та іншим містам України.
Война 16 днiв тому 3352
Майже всі підводні човни російського чорноморського флоту остаточно перебазувалися до Новоросійську - тому що в окупованому Севастополі їм загрожує бавовна.
Война 17 днiв тому 617
Станом на 20 вересня росіяни знову вивели в море декілька ракетних кораблів, збільшивши їх чисельність у морі до трьох.
Война 17 днiв тому 2392
20 вересня росіяни наростили склад оперативного з'єднання свого флоту у Чорному морі, але передислокували підводні човни у Новоросійськ.
надійне джерело  |  Александр Вельможко 17 днiв тому 4916
Угруповання російського флоту, яке загрожує Одесі та іншим містам України ракетними обстрілами, залишається без змін порівняно з 18 вересня.
Война 18 днiв тому 560
18 вересня російський чорноморський флот значно скоротив свою присутність у морі через звичайну штормову погоду. Зараз Одесі та іншим містам України загрожує обстрілами лише один російський ракетний корабель.
Война 19 днiв тому 863
Публікуємо унікальні кадри - як виглядає зараз новий корвет "Гетьман Іван Мазепа" для ВМС України, який будується у Туреччині.
Война 19 днiв тому 3946
18 вересня у огляді морських новин ми, як завжди, висвітлюємо дії флоту росії, судноплавство з портів Одеської області та показуємо найцікавіше - фото нового корвету для ВМС України, що будується у Туреччині.
надійне джерело  |  Война 19 днiв тому 5509
16 вересня кількість російських ракетних кораблів у Чорному морі постійно змінюється. Вони обстрілюють Одеську область.
Война 21 день тому 4294
15 вересня стало відомо про дуже цікаві речі щодо російського флоту у Чорному морі. А тим часом судноплавство з морських портів Одеської області нарощує темпи. Головні морські новини.
надійне джерело  |  Война 22 днi тому 2167
14 вересня росіяни різко збільшили склад свого оперативного з'єднання чорноморського флоту у морі, яке загрожує масованими ракетними обстрілами всій Україні, в тому числі Одесі та іншим великим містам.
надійне джерело  |  Война 23 днi тому 2183