Александр Вельможко

13:44
Останніми днями в Одесі спокійно, однак по всій лінії зіткнення йдуть активні події, а росіяни готуються до чергового удару. Що відбувається з відключеннями електроенергії в Одесі та по всій Україні. Наш огляд головних подій 28 листопада, 278-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:12
Собрали для вас дайджест самых важных новостей, которые демонстрируют нам все "достижения" России во всех областях ее жизни за последнюю неделю. На россии с каждым днем становится жить все лучше и веселее.
19:27
Зібрали для вас дайджест найважливіших новин, які демонструють нам всі досягнення росії у всіх сферах її життя за останній тиждень. На росії з кожним днем стає жити все краще та веселіше.
20:40
Аналізуємо поточну оперативну ситуацію в Одесі та на фронті за 23 і 24 листопада - під час масштабного блекауту та вже при ліквідації його наслідків.
19:29
Наш огляд головних подій за 21 та 22 листопада присвячений, головним чином, міжнародній ізоляції російських агресорів. Однак, зазвичай, все, що було важливим в Одесі, на фронтах і у Чорному морі. Йде 272-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
13:33
В Одесі та Одеській області за суботу та неділю значно покращили ситуацію в енергетичній сфері. Від аварійних відключень, коли 70% всього регіону сиділи без світла взагалі Одеська область перейшла ще з суботи до спланованого графіку стабілізаційних відключень. Це дає електрику майже всім на більшу частину доби та можливість якось планувати свій час. Також це означає, що енергетики, попри все, продовжують ремонтувати інфраструктуру. Хоча сьогодні в понеділок довелося знову повернутися до екстрених відключень, без графіку - тому що ситуація в енергосистемі після руйнувань внаслідок російських ударів, залишається критичною.
20:16
У нашому огляді головних подій за 19-20 листопада - організовані росіянами акції в Одесі, ситуація на фронті та на морі, міжнародна підтримка України та що зараз з енергетикою. Вже 270 днів йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників
13:13
Головні події 18 листопада - енергетичний блекаут в Одесі, та і по всій Україні також, міжнародне покарання росії за все ще з 2014 року, та дещо цікаве від Ізраїлю. Це 268-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:35
Дуже цікаво іноді дивитися, що там пишуть російські пабліки в Телеграмі та соцмережах про Одесу. Ось і зараз через канал "Типичная Одесса" росіяни почали розповсюджувати відразу дві хвилі інформаційних спецоперацій з метою зневірити одеситів та створити в Одесі напружену ситуацію.
12:05
17 листопада росіяни знову завдали масштабних повітряних ударів, в тому числі і по Одеській області. Це зараз головна подія 267-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:21
Аналізуємо, що відомо про російський удар по території Польщі - на основі офіційних даних самої Польщі та НАТО, а також трохи розбираємось, що там брешуть з цього приводу російські пропагандисти.
18:38
15 листопада через масований російський ракетний удар майже всі міста України стикнулися з аварійними відключеннями електроенергії - Одеса в тому числі. Та у всьому іншому все погано саме у росіян скрізь. Таким є 265-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. ї
10:48
Визволення Херсону ставить перед ЗСУ нові цілі та нові виклики. Що буде відбуватися на фронті - куди спрямує черговий наступ армія України? Аналіз в студії одеського телеканалу "Перший міський".
13:02
В нашому короткому огляді ми спробуємо не лише проаналізувати наявну оперативну ситуацію в Одесі і на фронті, а й трохи спрогнозувати - що буде далі після звільнення Херсону. Спочатку ми дізнаємося, чому росіяни не можуть обстрілювати Одесу, як російський флот опинився у жалюгідному становищі, подумаємо, як буде розвиватися ситуація на фронтах та як опустили росію на саміті "Великої Двадцятки". Вже 264 дні йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
14:24
Головні події 11 листопада - це остаточний крах всіх російських планів наступу на Одесу, повний відступ російських окупантів з Херсону, поразка флоту росії у Чорному морі та новий пакет військової допомоги Україні від США та Іспанії. Таким є 11.11., 261-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:50
Головна подія сьогоднішнього дня 9 листопада - це відступ росіян з Херсону. Також слід відзначити чергову спробу росіян випустити ракети по Одеській області, відступ у бази чорноморського флоту росії, а також фактичну підготовку росії до безумовної капітуляції. Так завершується 259-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
16:14
Дуже коротко поговоримо про дуже оперативне визволення Херсону дуже скоро.
18:56
Головні події останніх двох днів в Одесі, в Україні, на фронті та у Чорному морі в нашому огляді - за 4 листопада, 254-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:34
Головні події на сьогодні, 2 листопада. Росіяни спробували обстріляти Одеську область, а їх диктатор визнав жалюгідне становище російського чорноморського флоту. Йде вже 252-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:12
Головні події 31 жовтня - це масований ракетний удар по Україні, це проблеми судноплавства в Одеській області через відмову росії гарантувати безпеку "зернового коридора", наслідки ударів по флоту росії, військова допомога Україні та подіії на фронтах. Сьогодні вже 250 днів як йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
19:03
Вранці 29 жовтня Україна атакувала головну базу російського чорноморського флоту Севастополь. Повних результатів ще немає, але вже зараз можна сказати головний висновок. Севастополь став пасткою для чорноморського флот росії. А один з двох найсильніших кораблів, які залишалися у росії на Чорному морі - фрегат "Адмирал Макаров" отримав важкі пошкодження. Які наслідки цього удару будуть для Одеси та для судноплавства з портів Одеської області.
21:32
28 жовтня, йде 247-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головні події - що трапилось в Одеській області, як російський диктатор замахнувся на Одесу, про ситуацію на фронтах та на морі.
17:46
28 жовтня ще з радянських часів вважається датою визволення території України від нацистських окупантів за часів Другої світової війни 78 років тому. Розберемося - так це чи не зовсім.
12:22
Как известно, 20 октября формально закончилось голосование одесситов о дальнейшей судьбе стоящего в центре Одессы памятника российской императрице Екатерине ІІ. Но вчера, с некоторым опозданием, в это голосование влез со своим голосом один совершенно неожиданный участник.
20:01
27 жовтня російський президент путін на Валдайському економічному форумі заявив дуже багато такого, що аж ніяк не відображає реальну політику росії по відношенню до України.