Александр Вельможко

18:12
Аналізуємо події у Чорному морі та діяльність російського флоту після нищівного ракетного удару по Севастополю, коли фатальні ушкодження отримали два кораблі, що стояли у доках на ремонті.
10:15
Події навколо Криму та у Чорному морі однозначно говорять про те, що український контрнаступ йде ще в одному напрямку: на морі.
12:27
Останні події у Чорному морі: факти атак на російський корвет і аналіз удару по Севастополю.
13:13
Останні події у Чорному морі та навколо нього показують, що цивілізованому світу набридло панькатися з росіянами та їх зазіханнями на свободу судноплавства. Фактично союзники України почали процес зачистки Чорного моря від російського флоту, а самі росіяни почали відновлювати історичну традицію свого чорноморського флоту - топити його.
14:17
Розбираємося з датою 2 вересня (22 серпня за старим стилем), яка є а Одесі днем міста. Чому саме цей день, що зробив Аполлон Скальковський та до чого тут імператор Микола І.
10:10
Робимо невеликий аналіз воєнних подій за серпень 2023 року. Загалом ситуація свідчить про те, що ми можемо назвати переломом на користь України та її перемоги у війні - Великій Вітчизняній війні українського народу проти російських загарбників.
09:29
В ніч на 30 серпня росіяни завдали наймасовійший ракетно-дроновий удар аж з весни. Його головними цілями стали Одеса та Київ. Одночасно ЗСУ різними засобами здійснили масовану атаку безпілотниками по військовим об'єктам по всій західній частині росії та на окупованих територіях.
10:05
В студії телеканалу "Перший міський Одеса" обговорили останні удари серпня 2023 р. по окупованому Криму.
17:12
Нещодавно у Чорному морі відбулося зіткнення українських катерів з російською авіацією, яке завершилося ураженням російського винищувача. Що ж там відбувалося?
14:47
18-20 серпня у "столиці українських вузькоколійок" Гайвороні пройшов наймасштабніший в Україні залізничний ретро-фестиваль під назвою "Паротяги мчать до Перемоги".
11:41
Останніми днями росіяни зазнали у Чорному морі ряд навіть не поразок, а таких собі принизливих ляпасів по тому, що у нормальних людей зветься обличчям, а у самих росіяни - тим, чим хрюкають.
10:10
Напередодні увечері я побачив основні місця, де були найбільші пошкодження та ураження в Одесі внаслідок ракетного удару в ніч на 14 серпня.
17:05
Чорне море за останні дні стало головним місцем подій війни, яку веде Україна проти російської агресії. І саме зараз завдяки технічному прогресу Україна перейшла на морі від оборони до наступу і фактично блокує всі російські порти у Чорному морі.
19:19
Підсумовуємо основні воєнні події за липень 2023 року. Це контрнаступ ЗСУ, це припинення зернових угод та масовані обстріли Одеси, Одеської області та багатьох інших міст України, це постачання нової зброї Україні та зовнішньополітичне фіаско путіна. Коротко про головне.
18:21
Дуже коротко аналізуємо ситуацію у Чорному морі після розриву зернових угод.
11:44
Показуємо, як саме був зруйнований Спасо-Преображенський собор в Одесі, який знищували двічі. Спочатку радянська влада у 1936 році, а згодом вже сучасна путінська росія у 2023-му.
12:22
В ніч на 23 липня росіяни завдали ще одного найпотужнішого ракетного удару по Одесі, випустивши 19 ракет різних типів, з яких лише 9 було збито. Інші 10 спричинили численні руйнування історичного центру міста.
19:32
У відповідь на російські обстріли Одеси, в тому числі портової інфраструктури у так званій трійці портів "Великої Одеси" та порушення росією своїх зобов'язань за зерновими домовленостями перед ООН та Туреччиною Україна завдала політичного удару у відповідь. Тепер російські порти у Чорному морі офіційно заблоковані.
09:40
Останні дії президента Туреччини щодо росії нагадують відверте знущання Ердогана над путіним.
10:01
8 липня - це 500-й день війни, яку почала росія проти українського народу. Також це 50-й день народження головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. З останнім я особисто та мої друзі вітають. А ось перше - це той вибір, який зробили за нас росіяни.
16:28
Завершується червень 2023 року, який пройшов під знаком контрнаступу ЗСУ, повільного і успішного. Під знаком техногенно-екологічної катастрофи після підриву росіянами 6 червня Каховської ГЕС. Я тут бачу план Залужного, а також абсолютно безглуздий заколот пригожина, що показав всю нікчемність та недолугість російського режиму та особисто російського диктатора путіна. Коротко про головне.
09:47
З 23 червня з росії пішов просто шквал новин про дуже приємні для нас відносини між російськими силовими структурами, які дуже схожі на любовні стосунки жаби з гадюкою. Хто тут жаба, а хто гадюка - вирішуйте самі. Втім, що це таке, державний переворот, громадянська війна чи просто піар-постановка на фоні загальної поразки росії - ми поки що не знаємо.
16:31
Україна з самого початку війни знаходиться під дамокловим мечем ядерної загрози з боку росії.
11:09
Напередодні до Києва приїхала ціла делегація африканських президентів з так званим "мирним планом". І російський диктатор показав своє ставлення до африканських лідерів, яких він вважає своїми союзниками - він обстріляв їх ракетами.
11:01
Вчора я цілий день працював у Херсоні, і сьогодні також. Дуже плідно, частково під обстрілами. Що ж відбувається у місті? А також ми дізнаємося, хто є безпосереднім винуватцем знищення Каховської ГЕС, хоча це і так загалом відомо і потребувало лише фіксації моменту.