Александр Вельможко

11:11
Одеська область на ранок 11 жовтня залишається під повітряним ударом росіян, як і багато інших областей нашої України. 230-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, як і вчора, розпочинається з повіітряної тривоги.
14:35
9 жовтня йде вже 228-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. В нашому огляді - про спроби росіян атакувати дронами Одесу, про жахливий удар по Запоріжжю, ситуація на морі та на фронті, зміни командування російських окупаційних частин та наслідки вибухів на Керченському мосту.
13:10
Керченський або кримський міст отримав дуже важкі пошкодження від вибухів вранці 8 жовтня та тепер надовго непридатний для руху. Що сталося і чому, а також унікальні кадри цієї знаменної події.
12:12
Інформуємо про основні події в Одесі, на Чорному морі та на фронтах 7 жовтня. Що ми побажаємо російському президенту у його ювілей. Йде вже 227-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
12:45
Що відбувається в Одесі, про атаки дронів на Одесу та Білу Церкву, як армія України наступає на півдні та інших напрямках, ситуація у Чорному морі та зовнішньополітичне становище. Головні події 5 жовтня, вже 224-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:48
Ми коротко висвітлюємо ситуацію 4 жовтня в Одесі, на фронтах та на морі. Йде вже 223-й день Великої Віітчизняної віійни українського народу проти російських загарбників.
22:04
2 жовтня - вже 221-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Дуже лаконічно про головне за останні два дні. Що відбувається в Одесі, як ЗСУ наступають у Луганській та Херсонській областях, що там з вступом України до НАТО.
21:28
Сьогодні, 30 вересня, у свій 219-й день, Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників вийшла на новий рівень ескалації. Мир настане після повного вигнання окупантів та вже за наступного президента росії. Саме так відреагувала Україна на так звану "анексію" окупованих областей росією.
18:36
На телеканалі "Перший Міський. Одеса" проаналізував сьогоднішню оперативну обстановку на фронті 30 вересня. Як росіян оточили в Лимані, чому російська мобілізація не має ніякого сенсу та яку військову допомогу отримує Україна.
22:29
29 вересня - 218 день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Що відбувається в Одесі, де сновигає російський флот, яка зараз ситуація на фронтах та як наростає дійсно велика загроза ядерного удару.
11:33
28 вересня наш огляд оперативної інформації також, головним чином, присвячений Одесі - через чергові спроби російських обстрілів Одеської області. Йде 216-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, що відбувається на морі, на фронтах та як йдуть справи з військовою допомогою Україні. Що чекає путіна?
10:50
Йде вже 216-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, 27 вересня. Ми повідомляємо оперативну інформацію за сьогодні про спроби росіян атакувати Одесу та Одеську область, про ситуацію на морі та події на фронтах.
12:02
Наш огляд оперативної ситуації за 26 вересня зосереджує увагу на спробах росіян атакувати Одесу та Одеську область безпілотниками виробництва Ірану. Також, звичайно, про ситуацію на фронтах, про загрозу з моря та міжнародні відносини. Йде вже 215-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:20
У нашому сьогоднішньому огляді подій Великої Вітчизняної Війни українського народу проти російських загарбників за 23 вересня, 212-й день війни, головну увагу ми приділяємо відновленню ворожих ударів по Одесі.
18:53
В студии одесского телеканала "Первый Городской" анализирую возможное влияние мобилизации в России на общий ход войны и возможное отступление российского флота из Севастополя под ударами ВСУ.
17:17
В студії одеського телеканалу "Перший Міський" аналізую можливий вплив мобілізації в росії на загальний хід війни та можливий відступ російського флоту з Севастополю під ударами ЗСУ.
21:37
21 вересня - це 210-й день війни, Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. І саме з сьогоднішнього дня росія починає воювати насправді, а не у форматі вигаданої путінської "спецоперації". Аналізуємо поточну оперативну ситуацію та спробуємо побачити - що зміниться для нас після так званої "часткової мобілізації" на росії.
14:44
В Одесі почалося онлайн-опитування містян щодо майбутньої долі пам'ятника російській імператриці. Цей процес, а також онлайн-конференція щодо цього пам'ятника вже показали, як багато нинішніх та колишніх одеситів готові відстоювати самі або за гроші ідеї "руzzкого міру" в українській Одесі. Також відзначимо, як культурні народи на прикладі пам'ятників зберігають свою культуру та історичну пам'ять.
00:37
Весь день и весь вечер 20 сентября мы ждали, чего же скажет нового путин, объявит ли он войну Украине - но не дождались. Поэтому сейчас я отвечу на все вопросы, в том числе почему путин ничего не сказал, почему путину конец, а также отвечу и на новый главный для всех россиян вопрос - как уехать из россии.
16:00
20 вересня росіяни наростили склад оперативного з'єднання свого флоту у Чорному морі, але передислокували підводні човни у Новоросійськ.
16:30
ЗСУ продовжують наступальні дії на південному фронті. У Харківській області поки що армія України закріплює досягнуті успіхи. На морі росіяни втекли у порти. А самого президента росії просто жалюгідно опустили лідери інших країн Азії. Оперативна ситуація за 19 вересня.
12:41
Президент россии путин даже в Азии превратился из мирового лидера в человека морально опущенного. Это продемонстрировал дипломатический протокол и отношение к путину со стороны лидеров других азиатских государств.
17:17
16 вересня ми аналізуємо оперативну ситуацію - як росіяни безуспішно обстрілювали Одеську область, що відбувається на фронтах та на морі, як агресивна росія та її диктатор путін втрачають міжнародний авторитет, як Україна отримує допомогу. Йде 205-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
21:10
Вдень 14 вересня росіяни ракетними ударами атакували Одеську область та створили смертельну загрозу для Кривого Рогу. Оперативна ситуація за сьогодні - коротко про головне.
22:22
13 вересня завершується 202-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Коротко про головні події на фронті, у Чорному морі та дипломатичну підготовку безпеки для України.