Александр Вельможко

22:34
Ось і закінчився перший рік повномасштабної війни. Ворог, тобто росія, не зміг перемогти Україну, не зміг захопити Одесу. Навіть очікуваного на сьогодні, "присвяченого" у лапках до річниці ракетного удару вони не спромоглися завдати. Тому трохи аналізу - що відбувалося за цей рік, і на які періоди або фази можна розбити війну.
18:43
Майже дві години, які я сьогодні витратив на перегляд того, що видав з себе російський диктатор путін, були витрачені марно. Майже нічого нового він не сказал, але на один момент слід звернути увагу.
18:33
Сьогодні до Києва завітав не просто іноземний високопосадовець, а сам президент США Джо Байден. Сам він в Києві не уперше, але всі інші рази він був у статусі віце-президента. А до цього останній визит до України президента США був понад 15 років тому.
21:03
Разом з одним з одеських благодійних фондів редакція "Одеського Кур'єру" побувала у селах Миколаївської області, які 8 місяців були на лінії фронту - Первомайському і Партизанському. Тут знищені всі громадські будівлі - школи, амбулаторії, дитячий садок. Тут майже немає цілих житлових будинків. Тут пошкожений цукровий завод. Про все це розповідає голова Первомайської військово-цивільної адміністрації Максим Коровай.
10:45
Аналізуємо оперативну ситуацію в Одесі та на фронтах в студії одеського телеканалу "Перший міський".
16:01
Ще з ночі 10 лютого росіяни здійснюють вже 14-й масований ракетний удар. Більшість ракет збита ППО, в тому числі 13 ракет збили над Одеською областю.
13:16
Розбираємося, що саме трапилося з електропостачанням в Одесі та Одеській області, чому трапилася аварія і хто в цьому винен (спойлер - навіть прізвище відомо) і як вийти з ситуації.
12:18
В студії одеського телеканалу "Перший міський" аналізуємо останні рішення про надання Україні військової техніки - танків та авіації.
15:05
Аналізуємо ситуацію в Одесі, на фронті, у Чорному морі та у сфері міжнародної військово-політичної допомоги України за підсумками головних події другої половини січня.
15:35
Маразм на росії крєпчав. Тепер мінкульт рф вимагає від Третьяковки привести свою експозицію "у відповідність з культурно-моральними цінностями". Коротше кажучи - зі скрепами.
20:20
24 січня, скоріше за все, танкове питання для України остаточно та принципово вирішено - і тепер постачання дійсно великої кількості танків для ЗСУ лише питання деякого відносно невеликого часу. І ми дізнаємося, скільки таких танків Україна може отримати, яких саме та скільки їй треба.
15:35
Висвітлюємо головні події в Одесі, на фронтах, у сфері міжнародної підтримки України та остаточної поразки росії, хоча країна-агресор ще намагається наступати. Аналізуємо все головне за середину січня.
19:01
14 січня росіяни здійснили черговий потужний ракетний обстріл України, до якого вони довго готувалися. Головні події в Одесі, по лінії фронту та на морі, а також про новий рівень допомоги Україні від Заходу. Йде вже 325-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
21:21
Останніми днями все більше держав заявляють про наміри передачі Україні важкої бронетехніки, передусім - танків, які зможуть сформувати ударний кулак ЗСУ для рішучого наступу на російських окупантів.
09:39
В ефірі одеського телеканалу "Перший Міський" підвів підсумки 320 днів війни - оперативна інформація за 9 січня 2023 року.
14:46
Як завжди, інформую про головні події в Одесі, на фронті та у сфері міжнародного колективного знищення росії як держави-агресора. Що відбувається 6 січня, у 317-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
13:33
Розповідаємо у нашому першому за 2023 рік відеоогляді про події в Одесі та загальну оперативну ситуацію у перші два дня січня.
22:09
Навіть на Новий рік росіяни спробували спаскудити нам свято, влаштувавши масштабний ракетний удар по Україні. Що відбувається в Одесі та на фронті у 311-й день Великої Вітчизняної війни українського народу, 335 лютого.
14:36
29 грудня росіяни таки спромоглися завдати масованого ракетного удару - і Одеська область стала однією з головних цілей агресорів.
21:45
В нашому огляді - головні події в Одесі на морі та на фронті 28 грудня, у 308-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:09
Сьогодні мав би відбутися черговий масований ракетний удар росіян по Україні - але не відбувся. Що ж трапилося? Що відбувається в Одесі, яка ситуація у Чорному морі та по лінії зіткнення? Йде 306-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
22:18
Итак, зачем Зеленский летал в Вашингтон к Байдену и как на это отреагировали у путина? Маленький спойлер - никакой "кинжал" не поможет против "Патриота", а путин скоро проведет встречу действительно на высоком уровне , а с кем, смотрите в нашем видеосюжете.
15:45
Огляд головних подій 20 грудня в Одесі. Аналіз ситуації у Чорному морі та дії російського флоту, що відбувається по лінії зіткнення та чи є загроза з боку білорусі? Вже 300 днів йде Велика Вітчизняна війна українського народу проти російських загарбників.
16:36
Наш сьогоднішній огляд головних подій 16 грудня, 296-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. головним чином присвячено масштабному російському удару. Що відбувалося в Одесі, які події у морі та по лінії зіткнення.
17:27
Як завжди, розповідаємо про головне в Одесі, на морі та на фронті 14 грудня - у 294-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.