Александр Вельможко

12:49
У студії одеського телеканалу "Перший Міський" разом із речником Одеської військової обласної адміністрації Сергієм Братчуком проаналізували останні ракетні обстріли та дійшли висновку, що це просто жалюгідна помста росіян за поразки на морі та на острові Зміїний.
23:00
Що відбувається в Одесі зараз, як обвалюється економіка росії, а союзники надають все більше сучасної зброї. Завершується 127-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, 30 червня. Сьогодні відбулося дуже багато важливого задля забезпечення перемоги України.
15:17
Как всегда, самые важные события 29 июня - 126-го дня Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков. Одесса сейчас снова подверглась ракетному обстрелу. Что происходит на фронте, на море и в сфере внешней политики.
11:05
Як завжди, найважливіше на сьогодні, 28 червня, 125-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Події в Одесі зараз, на фронтах та на морі.
09:45
Як завжди, розповідаємо про найважливіше станом на ранок 27 червня, 124-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти росиійських загарбників.
14:58
Как обычно, рассказываем о самых главных событиях Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков, 26 июня, день 123-й. Специально на русском языке, чтобы русские слышали правду и бесились в бессильной злобе. Что происходит в Одессе сейчас, как русские обстреливали Киев, Житомир, Сарны и другие города, а также как русские отгребают от установок HIMARS.
18:22
Идет уже 120-й день Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков, 23 июня. Рассказываем вместе с Рыжим, что происходит в Одессе сейчас, об основных событиях на фронте, на море и в сфере внешней политики.
15:15
22 червня - це 118-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Зібрали інформацію про найголовніші події в Одесі, на острові Зміїний, на фронті, а також дещо цікавеньке з росії.
11:11
Минулий день став чи не найнасиченішим на події за весь час війни в Одесі. Найголовніше станом на ранок 21 червня, 118-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
18:38
У ефірі одеського телеканалу "Перший Міський" аналізую можливості України щодо ракетних, артилерійських та авіаційних ударів по російському флоту, по окупованому острову Зміїний та навіть Керченському мосту.
14:27
Ночью и утром 20 июня Вооруженные силы Украины нанесли ряд ударов по морским целям в Черном море и на оккупированном острове Змеиный Одесской области.
10:10
Як завжди - найголовніше на сьогодні, 20 червня, 117-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Як відпрацьовує система ППО при безуспішних для ворога обстрілах Одеси і як росіяни готують грандіозну провокацію на морі.
18:56
18 червня - це вже 115 день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Найголовніші події в Одесі та Україні. Як завжди - коротко про найголовніше.
15:00
Головні події 17 червня, 111-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. І у нас є гарні новини.
14:24
Аналізуємо оперативне і стратегічне становище на сьогодні, 16 червня: 111-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
11:01
Мы в последнее время наблюдаем концентрацию сил русских оккупантов на острове Змеиный. Есть ли от этого реальная угроза Одессе и может ли это в перспективе мешать судоходству?
08:49
Найголовніші новини з Одеської області, фронту та політичне становище у 111-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників, 14 червня. Зараз наші випуски новин виходили не так часто - тому що ситуація на фронті така, як у Ремарка: "На Східному фронті без змін".
13:13
Розмова про тактичний та оперативний рівень фронту нинішньої війни росії проти України - в ефірі одеського телеканалу "Перший Міський".
15:30
Наші випуски новин виходять не так часто, але продовжуємо збирати найважливішу інформацію про Одесу, Україну і війну. Сьогодні 10 червня - 107-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
20:50
Трохи про проміжні підсумки війни в ефірі телеканалу "Перший Міський. Одеса" разом із ведучими Вадимом Шпаченком та Олександрою Ченковою, експертом Олегом Ждановим і волонтеркою Ольгою Домбровською.
13:13
Головні воєнні події 8 червня - в Одеській області, на фронтах та на морі. Зараз не просто факти, а їх аналіз.
20:20
Військово-морські сили України зазнали значних втрат, але мають перспективи поповнення досить сучасними кораблями - та скоріше за все, вже після війни.
09:01
Йде 103-тя доба Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головні події на ранок 6 червня. І я дуже рекомендую послухати про історичну паралель битв за Северодонецьк та Сталінград.
12:12
Головні події 4 червня та підсумки 100 днів війни в Одесі, на морі та на фронті.
22:22
Завершується 99-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Головні воєнні події в Одеській області, на фронті і на морі за 2 червня.