ФЛОТ

14:02
Флот США вперше у XXI столітті, навіть з 1980-х рр., замовив нові бойові кораблі класу "фрегат".
13:13
Продовжуємо стежити за російським чорноморським флотом. Після останніх ракетних ударів ті його залишки, що лишалися у Севастополі, панічно тікають до Новоросійську.
17:02
Напередодні дня морської піхоти України, який відзначається 23 травня, ВМС України показали навчання з десантної операції зі швидкісних катерів на необладнане узбережжя.
13:23
Одна з моніторинтових груп стверджує, що після українського ракетного удару по окупованому Севастополю російський корвет "Циклон" дійсно затонув біля причалу, що підтверджено поки що не оприлюдненими фото.
15:20
(чисто украинская сенсация)
13:03
Морські дрони СБУ «Sea Baby» тепер оснащені системами «Град» і вже активно знищують росіян. 
17:42
Генштаб ЗСУ підтверджує ураження у Севастополі російського корвету "Циклон" проекту 22800.
17:10
Наші припущення про те, що вдалий ракетний удар міг уразити у Севастополі російський корвет "Циклон", таки виявилися правильними.
16:24
У ніч на 19 травня Україна влучним ракетним ударом змогла знищити у окупованому Севастополі один російський військовий корабель та, можливо, уразити ще один. А також розкажемо про ще декілька добрих для України новин.
15:25
В рамках анонсованого раніше пакету військової допомоги Австралія надасть Україні партію швидкісних багатоцільових катерів.
18:53
Успішні атаки морських дронів лише однієї моделі Magura V5 завдали збитків чорноморському флоту росії на 500 мільйонів доларів.
14:55
Олімпійський вогонь доставлять до Марселя на вітрильнику XIX століття - барку Belem.
12:54
Об'єднана протимінна ескадра чорноморських країн НАТО почне роботу з розмінування Чорного моря з липня 2024 року.
12:12
ГУР уразило морським безпілотником російський швидкісний катер у районі бухти Вузька тимчасово окупованого Криму.
12:30
Два патрульні катери, передані Україні від Естонії, отримали назви "Рені" та "Ірпінь" і приступили до служби у складі ВМСУ.
16:36
У Китаї виведено на ходові випробування новий авіаносець "Фуцзянь", оснащений електромагнітними катапультами для старту літаків. Вся китайська програма будівництва авіаносців базується на технологіях ще радянських авіанесучих кораблів, які будувалися у Миколаєві - та з того часу дуже пішла уперед.
16:01
Біля причалів 13-го судноремонтного заводу у Севастополі помічено один з десантних кораблів проекту 775 на ремонті.
14:31
У Міністерстві оборони Туреччини представили проект другого авіанесучого корабля довжиною понад 260 метрів, що за загальними розмірами дозволяє вважати його повноцінним авіаносцем.
12:39
Дві бойові одиниці для флоту України постачає Естонія за допомогою Данії.
11:50
Чорноморський флот російської педерації розпочинає евакуацію тих кораблів, які можна за тені хнічними характеристиками, з Чорного моря внутрішніми водними шляхами.
11:05
Трохи аналізуємо ситуацію з російським чорноморським флотом, який продовжує ховатися у своїх базах - Новоросійську та Севастополі.
10:10
Помните, как после "спуска под воду" флагмана российского Черноморского флота ракетного крейсера "Москва" на место потопления пригнали ветерана - спасательное судно "Коммуна", спущенное на воду более 100 лет назад в 1913 году?
15:37
У Новоросійську росіяни намагаються посилити систему захисту своєї військово-морської бази перед неминучим та нищівним українським ударом по російському флоту.
11:56
Флот росії у Чорному морі втратив до третини свого корабельного складу, сховався від українських морських дронів, що мають покращені характеристики у новій модифікації.
10:15
Два українські мінні тральщики приймають участь у міжнародних флотських навчаннях в британських водах.