Флот

10:02
З самого ранку 29 травня російський чорноморський флот виводить кораблі в море, створивши загрозу ракетного удару по Одесі.
14:43
Вдень 27 травня росіяни мають у Чорному морі один підводний човен, який загрожує ракетним ударом Одесі та іншим українським містам.
12:07
Росіянам все ж вдалося відбуксирувати пошкоджений після вдалої атаки дронів розвідувальний корабель "Іван Хурс" до Севастополя і почати його ремонт. Аналізуємо всі події та наслідки цього удару по російському флоту.
17:37
Військово-морські сили та морська охорона України от прямо зараз, під час війни, поповнюються новими бойовими одиницями. Хоча вони і невеликі за розмірами, але це дуже символічно саме тут і саме зараз.
16:42
СБУ зібрала достатньо доказів для того, щоб офіційно визнати командувача чорноморським флотом росії адмірала Соколова військовим злочинцем - та відправити його за першої нагоди до тюрми.
11:11
26 травня у Чорному морі немає російських ударних кораблів. Також росіяни взялися розповсюджувати фейкову інформацію про ушкодження свого розвідувального корабля "Іван Хурс".
16:43
Розвідувальний корабель російського чорноморського флоту все ж отримав пошкодження 24 травня внаслідок атаки морськими дронами.
17:42
24 травня у Чорному морі був атакований безпілотниками російський військовий корабель "Іван Хурс". І поки немає офіційної інформації від ЗСУ з цього приводу, ми можемо припустити, що він пішов загальновідомим курсом.
15:52
19 травня після участі у ракетних ударах по Одесі та іншим містам України російський чорноморський флот знову виводить в море ракетні кораблі.
18:43
Станом на 15 травня чорноморський флот росії загрожує Одесі та іншим містам України обмеженим за обсягом ракетним ударом з Азовського моря.
12:35
13 травня 2023 року у росії відзначали 240 років з дня заснування чорноморського флоту - того самого, який самі ж росіяни двічі топили, двічі втрачали від вибухів найпотужніші лінкори у Севастополі, а зараз застосовують як елемент терору проти України та українців.
13:24
Вдень 7 травня Одесі та іншим містам України загрожуть ракетним ударом 4 російських кораблі. А окупований Севастополь було атаковано безпілотниками.
16:26
6 травня російський чорноморський флот не загрожує Одесі та іншим українським містам ракетними ударами.
13:36
Аналізуємо діяльність чорноморського флоту росії, головні сили якого фактично втекли з Севастополя.
11:41
Чорноморський флот росіян протягом дня 4 травня постійно змінює сили.
15:31
Аналізуємо ситуацію у Чорному морі 2 травня. Зі складу російського флоту Одесі загрожує ракетним ударом один підводий човен, а сам російський флот зазнав стратегічної поразки.
19:10
Аналізуємо дії російського флоту за останні дні, в тому числі його удар по Миколаєву та загрозу для Одеси.
20:52
Надвечір 25 квітня у Чорному морі стало в два раза більше ударних ракетних кораблів, які можуть загрожувати Одесі.
15:21
24 квітня з моря Одесі загрожують ракетним ударом два російських підводних човни.
13:03
Аналізуємо головні події на російському флоті за останні дні, які свідчать про його стрімку деградацію як організованої військової сили. Також аналізуємо поточну загрозу для Одеси з боку російського флоту.
10:10
Вночі 24 квітня по російському флоту у окупованому Севастополі було завдано черговий удар морськими дронами.
17:17
18 квітня Одесі з моря загрожують вже 4 російські кораблі з ракетами - чорноморський флот знову нарощує сили.
12:16
Вперше ща кілька днів кількість російських ракетних кораблів у морі збільшена до трьох. Вони загрожують Одесі ракетним обстрілом.
21:47
Рівно рік тому, 13 квітня 2022 року, ВМС України вдалим ракетним ударом знищили флагман російського чорноморського флоту - ракетний крейсер "Москва" і тим самим остаточно відвели загрозу висадки ворожого десанту в Одеській області. Також це було перше за 40 років знищення великого бойового корабля.
12:25
Перебуваючи напередодні в Одесі, міністр оборони України Олексій Резніков розповів про оборону міста від російського флоту та про підготовку ЗСУ потужного удару по російським кораблям.