Олександр Вельможко

14:44
События Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков приводят нас именно к такому главному выводу. Русские в россии - это подвергающееся притеснениям и дискриминации этническое меньшинство, а власть в россии находится под внешним управлением и по этой причине делает все для того, чтобы жители россии жили все хуже и хуже.
21:43
Головні події війни 4 травня: відносний спокій у Одеській області, ситуація на морі та на фронтах, загроза ракетних обстрілів та втрати агресорів.
23:31
Підсумки дня 3 травня в Одесі та Одеській області: знищено всіх окупантів на острові Зміїний, але ворог завдає ударів по Одеській області. Україна продовжує отримувати зброю від союзників.
21:25
2 травня - особливий день для Одеси протягом останніх восьми років. І саме в цей день росія двічі атакувала Одесу та Одеську область - обстріляли міст, інші інфраструктурні об'єкти та храм. Розповідаємо про головні події дня.
16:01
1 мая стало известно о снятии с одного из самых известных памятников Одессы таблички с надписью "слава русскому оружию". А теперь подробнее - что это за памятник, что это за табличка и почему ее там быть не должно.
12:34
На ранок 1 травня Одеська область знову стала театром бойових дій.
12:12
Що відбувається в Одесі в останній день квітня: посилення системи ППО, ленд-ліз та успішна оборона на фронтах.
21:01
Мир объединяется против кровожадного диктатора, жаждущего поработить сначала соседние страны, а затем - и всех остальных. Сравниваем - как создавались Антигитлеровская и Антипутинская коалиции, каждая из которых побеждает в мировой войне. Второй и Третьей.
23:03
Увечері 28 квітня росіяни завдали ракетного удару по Одесі та Києву. Висвітлюємо останні воєнні події.
10:51
28 квітня продовжуються бойові дії, про хід яких в Одесі, Одеській області та на фронтах ми інформуємо наших читачів.
12:42
Продовжуємо висвітлювати воєнні події у Одеській області - ситуація на ранок 27 квітня.
10:35
Розмова на "Першому міському" телеканалі Одеси про те, які саме є військові загрози для Одеси. Спойлер - реальної загрози захоплення міста немає, але загроза ракетних обстрів зберігається.
21:42
Днем 26 апреля русские нанесли ракетный удар по Одесской области, повредив знаменитый мост в Затоке и резко усилили свою активность в отношении непризнанного Приднестровья.
11:15
Что важного происходило в ходе войны в Одессе к утру 26 апреля. Также анализ событий в Приднестровье как дестабилизирующего фактора войны.
12:02
Основні події на ранок 25 квітня: тривалі повітряні тривоги в Одесі, ракетні обстріли росіян та бойові дії на фронтах.
23:17
Коротко - про головні події 60-го дня бойових дій в Одесі, у Чорному морі та на фронтах на основі даних Одеської військової адміністрації та Генштабу ЗСУ.
16:06
Вчерашний ракетный обстрел Одессы, в ходе которого погибло 7 человек, в том числе трехмесячная девочка, произошел как раз в тот момент, когда в Страстную Субботу, во время празднования христианского праздника Пасхи, сходит благодатный огонь. А затем русские устроили воздушную тревогу в Одессе еще как раз в тот момент, когда ровно в полночь начался сам день Пасхи. 
20:48
Аналіз основних подій дня 23 квітня, коли росіяни завдали ракетного удару по Одесі.
12:16
Коротко про головні події Великої вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників на 58-й день - 22 квітня. Що відбувається в Одесі та в районах активних бойових дій на Донбасі та у Херсонській області.
11:17
Розповідаємо, що відбулося за минулу добу та на ранок 21 квітня в Одесі та Одеській області, а також про ситуацію на фронтах.
10:52
Коротко про головні події війни в Одесі, на фронті та на морі на ранок 20 квітня.
21:33
Разговор на одесском телеканале "Первый городской" о затонувшей "Москве".
20:20
Для русских агрессоров нет ничего святого. Они планируют в праздник Пасхи обстрелять храмы в Одесской области или устроить какую-то иную провокацию.
10:20
ЗСУ забезпечують надійну оборону Одеси - у місті та області все спокійно. Але ворог розпочинає наступ на Донбасі. Огляд основних подій на ранок 19 квітня.
08:30
После того, как появились фото и видео ракетного крейсера "Москва", обреченно качающегося в спокойном море перед гибелью, можно хотя бы приблизительно описать повреждения корабля, из-за которых флагман черноморского флота затонул. Но обо всем по порядку.