Олександр Вельможко

22:22
Коротко подвожу итоги 43-го дня Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков. Ситуация сейчас напоминает затишье перед бурей. В Одессе спокойно. Назревает большое сражение на Донбассе. А за русскими идет смерть в лице украинских солдат и новейшего оружия.
20:12
Підводимо підсумки дня 6 квітня, 42-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Росія готує наступ на Донбасі, але дату його початку переносять вже втретє. В Одесі поки що спокійно.
17:07
Утром 6 февраля Генштаб ВСУ опубликовал информацию о подготовке аэродрома в Тирасполе в непризнанном Приднестровье к приему самолетов. Это совсем близко от Одессы и поэтому вполне обоснованно обеспокоило одесситов. Объясняю, что там происходит на самом деле и надо ли опасаться.
00:47
Ми дуже коротко підводимо підсумки дня 5 квітня - 41-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. В Одесі все спокійно, але нам таки є про що поговорити, і це добрі новини.
20:20
Страна-агрессор несет огромные потери и не смогла достичь ни одной задачи, россию со всех сторон обложили санкциями и сделали страной-изгоем. Но что будет дальше? А пока что россия взялась за обстрелы Одессы и военные преступления. 40 дней войны, Великой Отечественной войны украинского народа против русских захватчиков - это 40 дней похорон россии. Поражение россии в той войне, которую она начала против народа Украины - уже вопрос времени.
23:27
Підводимо підсумки 39-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Подробиці - що відбувалося в Одесі, ситуація на фронтах та міжнародне знищення російських агресорів.
11:49
Вранці 3 квітня росіяни здійснили ракетний удар по Одесі. Ніхто не постраждав, але над містом піднявся великий стовп диму.
22:22
Головні події 38-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників - 2 квітня. Минулого вечора росіяни обстрілювали ракетами околиці міста Южний в Одеській області, становище на фронтах
22:40
Сьогодні, увечері 1 квітня ворог знову обстріляв Одеську область ракетами. Але загалом російські війська майже всюди по фронту або відступають, або стоять на місці.
22:18
Як завжди, підбиваємо підсумки чергового, вже 36-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. В Одесі знову спокійно, але неподалік в морі росіяни готують своїми кораблями щось неприємне. Також вони перегруповують сили для нового наступу на Донбасі.
13:49
Неуемная активность Роскомнадзора привела к закрытию, которое на новоязе назвали "вынужденным прекращением работы" "Новой Газеты" - одного из рупоров российской оппозиции.
22:00
Традиційно, увечері, ми підводимо підсумки чергового, вже 35-го дня війни, Великої вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Що відбувалося в Одесі та Одеській області, яка ситуація на фронтах по всій Україні та як росію поступово розчавлюють санкції та військові поразки.
17:17
Глядя на русскую пропаганду, я уже не удивляюсь. Кто в армии служил, тот в цирке не смеется. То, что скармливают русским гражданам, выдавая за правду, в Одессе даже на Юморине в шутку не скажут.
22:22
Хроника военных событий 29 марта, на 34-й день войны. В Одессе сохраняется спокойная обстановка, враг нанес ракетный удар по Николаеву и первые итоги переговоров о мире.
20:56
Що нового в бойових діях Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників в Одесі та по всій Україні 28 березня: збиті крилаті ракети та літаки, удари по Одеській області касетними бомбами, мінування росіянами Чорного моря та інше.
20:51
Що відбулося 27 березня в Одесі та інших містах України під час війни. Короткий випуск новин у відеоформаті.
20:48
Що відбувається на 31-й день війни: як знищили російський диверсійний десант в Одеській області, ракетні удари по Львову та хроника падіння росії в прірву військової та економічної катастрофи.
20:10
Агресори зазнають нищівних втрат на всіх фронтах. Але продовжують ракетні обстріли та повітряні нальоти на наші міста. 25 березня росія знову обстріляла Одеську область, а в небі неподалік від Одеси сьогодні збили три, а вчора одну крилату ракету.
23:17
Разбираемся в том, каковы же на самом деле потери россии на море в той войне, которую она начала против украинского народа. И уже сейчас можно с уверенностью утверждать о не менее чем пяти боевых единицах, два из которых - крупные военные корабли. Об всем по порядку - сначала о морских операциях у берегов Одессы, а затем, "на десерт", оставим позорный расстрел русских кораблей в оккупированном Бердянске.
11:11
Сегодня, 24 марта, ровно месяц с момента начала россией войны против украинского народа. В Одессе сегодня спокойно, хотя были воздушные тревоги. Уничтожен крупный военный корабль русского черноморского флота.
22:57
Анализ потерь армии россии менее чем за месяц войны против украинского народа показывает, что эти потери уже больше, чем все потери армии СССР за 10 лет войны в Афганистане.
12:28
Дуже коротко - про основні воєнні події 23 березня. В Одесі спокійно. На південному фронті вже кажуть про дев'яту серію Чорнобаївки. Ростуть втрати росіян.
23:50
Підсумки дня 22 березня: Одесу та Одеську область обстрілювали ракетами.
12:18
Росіяни планують обстрілювати та бомбардувати школи та лікарні в Одесі, задля чого розповсюджують фейки. Керує цим командуючий тими військами, які зараз знищують обложений Маріуполь.
10:33
Вітаю українців та наших друзів на украінській землі, а російських ворогів хочу бачити у нашій землі. Вранці 21 березня російські агресори обстріляли Одесу з моря. Також обстрілу зазнали Київ та Рівненська область.