8 березня 2024

13:15
Знаете ли вы, что по оценкам немецкого Кильского института мировой экономики, Литва предоставила Украине поддержку на сумму 1,8% своего ВВП и по этому параметру сейчас является страной №1 в мире в поддержке Украины.
13:08
Литва продовжує допомогу Україні та надає значну партію артилерійських боєприпасів.
12:10
Після того, президент Чехії Петр Павел знайшов для України 800 тисяч артилерійських снарядів, інші європейські союзники України вже повністю профінансували логістику їх доставки.
12:01
Іспанські технології для зміни колії рухомого складу будуть адаптовані для України. У Іспанії широко застосовуєтсья змінка європейської колії 1435 мм на "іберійську" колію 1668 мм, цю технологію доповнять колією 1520 мм.
12:05
Беспилотный летательный аппарат атаковал металлургический комбинат "Северсталь" в Череповце в четверг утром, 7 марта. Первым об этом сообщило местное издание "Череповецкая истина", позднее информацию об "инциденте" подтвердил временно исполняющий обязанности губернатора Вологодской области Георгий Филимонов.
17:07
Внаслідок російських обстрілів в Одеській області постраждали 119 пам'яток культурної спадщини чи архітектури.
16:39
Судноплавство з великих морських портів Одеської області за період дії чорноморського коридору за сім місяців досягло обсягу у понад
17:11
Пам'ятаєте у класиків:
10:47
Уряд і президент України почали процедуру погодження на посаду посла у Великобританії колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
16:19
У Миколаєві проводиться тендер на будівництво ділянки об'їздної автодороги, який включає в себе будівництво нового моста через Південний Буг. Це значно спростить рух транзитного транспорту у напрямку морських портів Одеської області.
08:21
У ніч на 8 березня відбувся потужний повітряний удар, який росіяни завдали дронами-камікадзе. Головною його ціллю стала Одеська область.
08:18
Повідомляємо про основні події на фронті станом на ранок 8 березня 2024 р. за офіційною інформацією Генерального штабу ЗСУ. Вночі був повітряний удар дронами-камікадзе.