28 березня 2024

15:04
28 березня стало відомо про новий пакет військової допомоги Україні від Німеччини.
14:47
За ініціативою України сьогодні відбулося засідання країн НАТО та України на рівні послів за участю міністра оборони України Рустема Умерова.
13:14
В Одеській області завершено розслідування щодо працівника Роздільнянського районного ТЦК та правоохоронця, які займалися продажем "білих квитків" серед військовозобов'язаних. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.
14:00
До комунальної власності Одеси передають 21 сховище, які раніше належали різним державним структурам і до цього перебували під фактичною юрисдикцією Фонду держмайна.
13:03
Українське Дунайське пароплавство побудувало на своїх виробничих потужностях в Одеській області і спустило на воду чергову SLG-баржу.
12:35
Якщо ситуація на фронті не зміниться у гіршу сторону та не буде погодних катаклізмів - то приблизно у травні слід чекати на відкриття пляжного сезону.
12:17
Партію артилерійських боєприпасів Німеччина у екстреному порядку надає Україні за своїх арсеналів.
12:02
До 7 квітня в Одесі буде працювати система центрального опалення.
11:38
Ремонт пошкоджених російськими обстрілами електромереж та енергетичних об'єктів, пошкоджених російськими повітряними ударами.
08:49
Вдень 27, вночі та вранці 28 березня росіяни не припиняли постійних повітряних ударів як ракетами різних типів, так і дронами-камікадзе. Одеська область стала однією з головних цілей.
10:10
Українська залізниця у поточному році спрямує 2,7 мільярди гривень інвестицій для розвитку клієнтського сервісу та пасажирського господарства. Але ці гроші не будуть витрачатися на новий рухомий склад.
08:47
Інформуємо про найважливіші події на фронті станом на ранок 28 березня 2024 р. на основі офіційних даних Генерального Штабу ЗСУ.