По Одеській області завдали удару дронами-камікадзе

П'ятниця, 8 березня 2024, 09:30
У ніч на 8 березня відбувся потужний повітряний удар, який росіяни завдали дронами-камікадзе. Головною його ціллю стала Одеська область.
По Одеській області завдали удару дронами-камікадзе

У ніч на 8 березня 2024 року противник атакував південь та схід України, застосувавши одну зенітну керовану ракету С-300, дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 37 ударних БпЛА типу «Shahed» (район пусків безпілотників – Балаклава, Крим).

В Одеській області ще увечері починаючи з 19:30 було кілька повітряних тривог одна за одною. Можливо, в цей час росіяни запускали розвідувальні дрони, або оці "шахеди" ненадовго піднімалися вище над морем і з'являлися на екранах радарів - це робилося для виявлення характеру роботи ППО.

Потім основний удар росіяни завдавали під час двох повітряних тривог, які були з 22:30 по 1 годину ночі та з 1:19 по 1:45 ночі. Більшість дронів заходила з моря в районі від Чорноморська до Затоки і напряму чи обхідними курсами йшла далі - на Одесу та її околиці з південно-західного напрямку.

В результаті бойової роботи ППО загалом збито 33 «шахеди».

Три години підрозділи протиповітряної оборони відбивали хвилі "шахедів", що заходили з різних напрямків і складно маневрували, тероризуючи мирних людей. 30 дронів типу "Shahed-131/136"  збиті у південній операційній зоні. Над Одесою і Одеською областю збили 18 дронів, 8 над Кіровогорадською, по 2 над Миколаївською і Херсонською. Ще три "шахеди" знищили над Харківською областю.

На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеській області пошкоджено інфраструктурний об'єкт, будівлі якого тривалий час законсервовані. На відкритій місцевості сталася пожежа, яку оперативно ліквідовано. 

Інформація про постраждалих не надходила.

comments powered by HyperComments