20 июля 2023

19:34
У відповідь на російські обстріли Одеси, в тому числі портової інфраструктури у так званій трійці портів "Великої Одеси" та порушення росією своїх зобов'язань за зерновими домовленостями перед ООН та Туреччиною Україна завдала політичного удару у відповідь. Тепер російські порти у Чорному морі офіційно заблоковані.
21:25
Министерство обороны Украины опубликовало знаковое сообщение, которого с нетерпением ждали граждане Украины.
21:19
СБУ блокувала корупційну схему, організовану депутатом Одеської міської ради.
17:44
У другій половині дня 20 липня в Одесі пройшла сильна злива.
17:36
Останні російській обстріли Одеси спонукали США надати Україні не просто черговий пакет військової допомоги, а ще й акцентувати передані засоби саме для посилення ППО приморської зони - Одеси та портів.
16:41
Российские оккупанты третью ночь подряд атакуют ракетами и дронами Одессу, Николаев и Черноморск, целясь по портовой инфраструктуре, но попадая в жилые дома и административные здания.
15:02
Кіберфахівці і слідчі Служби безпеки затримали в Одесі ворожого пропагандиста, який виправдовував збройну агресію рф і закликав до захоплення державної влади в Україні.
15:08
Президент України Володимир Зеленський висловився по сьогоднішній російський обстрід Одеси та Миколаєва.
13:16
Минобороны Недороссии с 20 июля будет считать все суда в акватории Черного моря, идущие в украинские порты, потенциальными перевозчиками военных грузов и своими легитимными целями. Таким сообщением контора оленевода Шойгу "порадовала" сегодня африканские страны, ожидающие поставок украинского зерна.
13:13
Уряд України розробив і пропонує відносно безпечний машррут для судноплавства у напрямку морських портів Одеської області без "зернового коридору".
12:49
В Одеській розповіли про наслідки нічного удару по Одесі. Одна людина загинула, ще 8 отримали поранення.
09:29
В ніч на 20 липня комбінований повітряний удар росіян ракетами різних типів і дронами був спрямований на Одесу і Миколаїв.
09:21
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 20 липня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.