23 июля 2023

12:45
(ложка оптимизма в бочке пессимизма)
13:54
"С глубокой печалью восприняли известие об очередной вражеской атаке на город Одессу, вследствие чего разрушен Спасо-Преображенский кафедральный собор, жилые дома и другие сооружения. Особой болью является то, что в сегодняшнюю ночь вновь погибли люди, много раненых и госпитализированных. [...] Сопереживаю всем, кому дорог этот шедевр христианского храмового зодчества, занимающий особое место среди памятников архитектуры всеукраинского культурного наследия. Каким бы страшным ни был сей век, в конце концов победит божественная любовь, которую не под силу уничтожить ни лжи, ни насилию", – заявил митрополит Онуфрий, предстоятель УПЦ МП.
14:34
Одеська ОВА заявляє, що внаслідок російського ракетного удару 23 липня в місті зруйновано чи пошкоджено 25 історичних будівель.
14:21
Судячи з руйнації, якої цієї ночі ворог піддав історичний центр Одеси, саме цього хотіли "любітєлі руського міра" у 2014 році, коли гарлали, як скажені "путін ввєді танкі", обстрілюючи фуибольних болільників на Дерибасівській вулиці? Ось він і прийшов до вас, паскуди, але щось не бачу на ваших "вєрноподданнних" обличчях великої радості...
13:23
В ніч на 23 липня росіяни завдали ще одного найпотужнішого ракетного удару по Одесі, випустивши 19 ракет різних типів, з яких лише 9 було збито. Інші 10 спричинили численні руйнування історичного центру міста.
14:24
Повідомляємо перші деталі нічного обстрілу Одеси та про головні події на фронті станом на ранок 23 липня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.