14 июля 2023

16:05
Армія України продовжує наступальні дії та готує позиції до ще одного напрямку наступу у Херсонській області.
15:57
"Експорт російської сирої нафти з Чорного моря четвертий місяць тримається на рекордних позначках. Рф заробляє на нафті більше, ніж до великої війни", - отаке написав відомий журналіст, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.
15:01
Мова йде про пільгових пасажирів на приміських поїздах Одеської залізниці по всім шести областям, яка вона обслуговує - від Одеси до Херсона і Черкас.
15:12
Уряд і парламент Болгарії схвалили програми передачі Україні 100 одиниць легкої бронетехніки з власних резервів та приєднуються до програми закупівлі боєприпасів для ЗСУ.
14:48
Українська влада розглядає можливість відкриття аеропорту у Львові, спираючись на ізраїльський досвід роботи аеропортів під час повітряних тривог та ракетних ударів.
14:23
Нынешняя Недороссия (ударять и даже бить ее нужно на третьем слоге) имеет любопытную особенность - на этой территории законодательство действует гибридно. Т.е., детально прописанные правила существования (законами назвать это чрезвычайно трудно) действуют формально - не по духу закона, а по его букве.
13:18
У Верховній Раді стало на одного депутата менше - там більше немає відомої своєю проросійською позицією представниці забороненої партії опзж Тетяни Плачкової.
12:53
На лінії фронту російська сторона стала значно слабше - звідти вивели підрозділи зеків ПВК "вагнер".
12:07
Спроби офіційно відкрити в Одесі на літо 2023 року хоча б декілька пляжів виявилися марними через спричинену росіянами екологічну катастрофу у Чорному морі та на Дніпрі після підриву Каховської ГЕС.
10:45
Вы будете смеяться, но в Китае начался экономический спад, по сравнению с которым падение показателей во время COVID-19 может показаться едва попахивающими цветочками. На этот раз кризис смердит из всех щелей и, возможно, накроет Поднебесную целиком и полностью. Первой весточкой от приближающегося "звездеца" стало крайне опасное балансирование потребительских цен на грани дефляции, после чего цены производителей начали падать самыми быстрыми темпами более чем за семь лет.
12:23
Перевезення вантажів у напрямку до порту Рені Одеської області та до румунського Галацу залізницею транзитом через Молдову тепер йдуть зі знижкою.
09:02
В ніч на 14 липня відбулася чергова повітряна атака південних областей України, яка загалом була відбита. ППО знищила 16 ударних дронів з 17.
09:00
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ на ранок 14 липня.