18 июля 2023

23:28
Компанія DP World, яка володіє контрольним пакетом акцій приватного портового терміналу TIS у морському порту Південний в Одеській області, внесена до переліку міжнародних спонсорів війни.
14:26
Сразу уточню - речь идет об "их" татарах, забыших родной язык и свое великое прошлое, а не о наших (крымских), дедушки которых из поколения в поколение передавали легенду о том, как в 1571 году хан Девлет-Гирей сжег на хрен москву, а обделавшийся с перепугу Иван Грозный прятался в Александровской слободе.
14:16
Уряд США не заперечує і навіть схвалює удари української армії по військовим об'єктам на окупованій території, в то у Чилі по Кримському мосту.
13:35
Міська влада Одеси знову планує заміну трамвайних колій на перехресті вулиць Старопортофранківської та Пантелеймонівської.
12:32
... а если и долетит, то ее обязательно собьют славные бойцы украинской ПВО!
11:08
Нічний ракетно-дроновий російський удар по Одесі вже кваліфікований як військовий злочин. А оперативне командування "Південь" ЗСУ показало фото наслідків падіння уламків збитих ракет і дронів.
10:44
На завтрашній сесії Одеської міської ради буде розглянуто перерозподіл коштів міського бюджету з інфраструктурних проектів на оборону.
09:54
Для затравки - старый анекдот:
09:46
Гарантій безпеки судноплавства у Чорному морі з боку росії більше немає. Це означає, що росія залишає для себе право нападати на торгівельні судна в морі.
09:15
В ніч на 18 липня росіяни атакували Одесу дронами-камікадзе і ракетами, та ППО збила всі повітряні цілі
08:30
Повідомляємо про найважливіші події останньої доби на фронті станом на ранок 18 липня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.