11 июля 2023

22:16
Вот уже неделю российские пропагандисты пытаются создать видимость "успешного" курортного сезона в Крыму.
22:09
Сьогоднішній російський нічний удар дронами-камікадзе по морському порту в Одеській області вже кваліфікований прокуратурою як військовий злочин.
21:59
"Укрзалізниця" закликає бізнес фінансувати проєкти розширення пропускної спроможності станції Ізмаїл, яка фактично обслуговує Ізимаїльський порт і зараз не в змозі обробляти всі призначені туди вантажі. 
17:56
(А.С.Пушкін, арапський засновник російської літератури)
17:54
Мова йде про порт Білгорода-Дністровського, який держава вже чотири рази не змогла продати з аукціону.
16:38
Уряд Німеччини ухвалив черговий пакет військової допомоги Україні, в який входять системи ППО, важка бронетехніка та боєприпаси.
16:14
Не смотря на мужество одесситов, сцепив зубы переживающих тяготы войны, и героизм бойцов ПВО, делающих все возможное, чтобы защить нашу "жемчужину у моря" от вражеских ракет и дронов, обнаружилось "слабое звено", которое может принести реальную беду не только городу, но и большинству сел, расположенных вокруг одесских лиманов.
15:51
"Зерновий коридор" з портів Одеської області фактично поки що припиняє роботу. В порту Одеси завантажують останні два балкери, які пройшли раніше інспекцію.
15:37
Франція надала Україні далекобійні авіаційні ракети Scalp, які повністю ідентичні, окрім назви, раніше наданим британським ракетам Storm Shadow.
15:45
Мова йде про екс-заступника міського голови Одеси Михайла Кучука. Його розшукує НАБУ.
09:09
У ніч на 11 липня росіяни дронами-камікадзе завдали повітряний удар по портовій інфраструктурі одного з великих морських портів Одеської області.
08:55
Інформуємо наших читачів про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 11 липня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.