21 июля 2023

18:39
Я звернув увагу на два факти, які свідчать про демонстрацією росіянами намірів вдатися до морського піратства, тобто до нападів на торгівельні судна у Чорному морі.
11:17
Историческая реконструкция — процесс воссоздания материальной или духовной культуры определённой исторической эпохи и регионаИсторическая реконструкция — процесс воссоздания материальной или духовной культуры определённой исторической эпохи и региона либо воспроизведения исторического события.
16:40
Українська залізниця зараз має 37 нових пасажирських вагонів, обладнаних для перевезень маломобільних пасажирів з інвалідністю.
15:17
Перед сном решил посмотреть - не пропустил ли чего интересненького, что произошло за день. Едва включил ноут и зашел на овостную страничку, как в нос мне ударил тяжелый запах нашей, прости господи, культуры. Вернее, того, что от нее осталось...
15:12
Генсек ООН Антоніу Гутьєрреш "рішуче засудив" російські удари по Одесі, але окрім слів ніяких конкретних дій від ООН з цього приводу не було.
15:02
Екс-голова Одеської ОДА та екс-міністр охорони здоров'я Максим Степанов став підозрюваним у справі з розкрадання 450 мільйонів гривень.
13:30
Вранці 21 липня росіяни продовжили ракетні удари по Одеській області.
12:53
Попытка присвоить двум одесским улицам имена известного украинского художника Александра Ройтбурда и комбрига 28-й мехбригады имени Рыцарей Зимнего похода Героя Украины полковника Виталия Гуляева с треском провалилась. Депутаты горсовета посчитали, что Елисаветинская и Нахимова достойны "лучших" названий - Университетская и Барятинский переулок.
12:41
В рамках нового пакету військової допомоги Німеччина почала передачу раніше обіцяної великої партії танків Leopard1A5.
12:50
Лоукост-авіакомпанія Ryanair планує відразу після завершення війни знову активно працювати в Україні з базуванням до 30 літаків та відкрити, в тому числі, внутрішні авіарейси між Одесою, Львовом і Києвом.
08:51
Продовжується наступ армії України на двох основних напрямках у Донецькій та Запорізькій областях.
10:09
В ніч на 21 липня росія завдала ракетного удару по сільськогосподарському підприємству в Одеській області.
08:49
Повідомляємо про найважливіші події останньої доби на фронті станом на ранок 21 липня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.