25 ноября 2022

09:10
Зібрали для вас дайджест найважливіших новин, які демонструють нам всі досягнення росії у всіх сферах її життя. На росії з кожним днем стає жити все краще та веселіше.
17:59
Одеська мерія анонсує, що наступні два дні міський електроранспорт працювати не буде.
16:58
Всі ракетні кораблі чорноморського флоту росії сховалися у свох базах і тому на деякий час не несуть загрози обстрілів для Одеси та інших міст України.
17:12
Влітку ми отримуємо корисні речовини від свіжих овочів, фруктів та сонця. Але літо триває недовго, тому зимою нашому організму потрібні додаткові джерела корисних речовин.
16:44
Расходы россии против Украины за девять месяцев войны составили около 82 млрд долларов, что составляет примерно четверть российского годового бюджета, сообщило в четверг, 24 ноября, украинское издание журнала Forbes. Отмечается, что в эту сумму входят непосредственные расходы, необходимые для поддержки военной агрессии против Украины без учета стабильных расходов на оборону и потерь в экономике из-за санкций.
16:39
За словами президента України, росія фактично окупували одне з місць постійних членів Ради Безпеки ООН - і тому її звідти потрібно вигнати.
12:27
У компанії "Укренерго" зазначають, що вже забезпечується до 70% потреб країни в електроенергії - отже, дефіцит складає до 30% електрики.
12:30
Палата представителей Нидерландов (нижняя палата парламента – Генеральных штатов) поддержала предложение депутата Тома Ван дер Ли из GroenLinks ("Зеленые левые") о признании России страной – спонсором терроризма из-за ее действий в Украине. Об этом 24 ноября сообщил NOS.
14:55
Інформуємо про ситуацію з рухом пасажирських потягів за офіційною інформацією "Укрзалізниці".
12:25
"Українське Дунайське пароплавство" почало інтенсивно виконувати перевезення у середній течії Дунаю у напрямку Сербії.
12:22
Началась эта история с того, что Германия согласилась передать Польше американские пусковые комплексы противоракетной обороны Patriot для защиты польской территории от залетающих на ее территорию ракет со стороны Украины.
11:53
Вдень 25 листопада в деяких місцях Одеси немає води.
10:24
25 листопада в Одеській області діють екстрені відключення електроенергії - без графіків, хоча зі спробами їх дотриматися.
09:42
Владелец ЧВК "Вагнер" Евгений Пригожин предложил передать Европарламенту кувалду с бутафорскими следами крови в ответ на новость о возможном признании его ЧВК террористической организацией – кувалду представитель "вагнеровцев" уже передал пропагандистским блогерам.
08:40
Сьогодні після вчорашнього вимушеного простою міський електротранспорт Одеси поновлює свою роботу. Але, як виявилося, лише на пару годин.
08:51
Повідомляємо про головні події на фронті станом на ранок 25 листопада за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ.