8 ноября 2022

16:57
Ми продовжуємо досліджувати діяльність російського флоту та можливість його загрози з Чорного та Середземного морів для Одеси та інших міст України.
16:57
Ми продовжуємо досліджувати діяльність російського флоту та можливість його загрози з Чорного та Середземного морів для Одеси та інших міст України.
18:55
Министр обороны Украины Алексей Резников протроллил безумные заявления кремля о комарах-убийцах лаптеногих приматов, выращенных "в украинских биолабораториях американцами".
16:41
Поліцейські викрили у Одесі підпільну друкарню, де виготовляли фальсифіковані довідки та посвідчення з висновками про непридатність потенційних призовників до проходження військової служби за станом здоров’я. Ці документи могли  використовуватися для перетину державного кордону України.
17:48
В арсенале красавиц есть несколько средств и инструментов для создания красивой прически. Но одно приспособление может решить ряд задач. Это стайлер для волос. Узнайте, что это за прибор и для чего он пригодится.
14:21
Показуємо, як виглядає справжній автомобіль-лімузин ЗІМ, який зберігся на Гайворонській вузькоколійці Одеської залізниці.
15:50
Через штормову погоду за останні дні на узбережжя Одеської області двічі викидало морські міни.
13:56
З 8 листопада в Одесі почали вмикати систему центрального опалення - опалювальний сезон розпочато за старими тарифами.
13:27
По другому назвать наши СМИ, тупо перепечатывающие "обработанные" российской пропагандой псевдо-переводы из зарубежной прессы, невозможно.
12:48
Мова йде про спробу теракту на залізниці в Одеській області ще 2014 року.
11:44
Одеські пам'ятники архітектури намагаються захистити під час війни через програму ЮНЕСКО.
10:59
"Господа, мы вмешивались, вмешиваемся и будем вмешиваться. Аккуратно, точно, хирургически и по-своему, как мы это умеем. Во время наших точечных операций будем удалять сразу обе почки и печень", – признался повар путина Приожин во вмешательстве российских троллей в выборы в США.
10:14
8 листопада, після деякої перерви у відправленнях суден з портів Одеської області, туди йдуть під завантаження 8 балкерів.
09:31
На 8 листопада в Одеській області заплановані стабілізаційні відключення електроенергії.
09:25
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 8 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.