18 ноября 2022

17:45
Российский Telegrаm-канал Mash сообщил 18 ноября, что якобы морской беспилотник Вооруженных сил Украины атаковал ночью в Новороссийске нефтегавань "Шесхарис", где суда загружают нефтью из России, Казахстана и Азербайджана.
16:33
За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, українська армія вже має перевагу в силах на фронті.
19:42
Рішення уряду Туреччини про заборону проходу танкерів з російською нафтою без страховки фактично означає повне припинення морського експорту нафти з росії через її чорноморські порти.
15:41
Невеликий легкомоторний літак CESSNA 182R був затриманий при спробі його перевезення через кордон до Молдови у Одеській області на КПП "Старокозаче".
17:49
До складу ставки верховного головнокомандування ввели міністра інфраструктури.
10:19
"Укрзалізниця" вже сьогодні, 18 листопада, відправляє перший пасажирський потяг до визволеного Херсону.
12:27
Головні події 18 листопада - енергетичний блекаут в Одесі, та і по всій Україні також, міжнародне покарання росії за все ще з 2014 року, та дещо цікаве від Ізраїлю. Це 268-й день Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
13:47
У пошуках тимчасового житла можна зіткнутися з різними вимогами власників. Деякі готові здавати квартири тільки студентам, деякі — виключно молодим сімейним парам без маленьких дітей. Але більшість заборон пов'язані з наявністю домашніх тварин.
11:24
Влада Ізраїлю дозволила країнам-членам НАТО постачати Україні озброєння, яке містить ізраїльські компоненти, а також профінансувала закупівлю "стратегічних матеріалів" для України.
11:12
Очільник зовнішньої політики Євросоюзу Жозеп Боррель вважає, що мир може настати лише за умови повного відступу російських військ з України.
09:56
На 18 листопада Одеса та Одеська область залишаються в надзвичайному режимі екстрених аварійних відключень електроенергії.
08:59
Окружной суд Гааги в четверг, 17 ноября признал гражданина Украины и двоих россиян виновными в катастрофе пассажирского самолета Boeing 777 компании "Малайзийские авиалинии", сбитого ракетой в небе над Донбассом в июле 2014 года.
08:56
Інформуємо про головні події на фронті станом на ранок 18 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.