21 ноября 2022

16:25
Обидві основні бази чорноморського флоту росії опинилися під постійною загрозою неминучого удару з боку українського флоту - і Севастополь, і Новоросійськ. Доповідаємо поточне становище у Чорному морі та можливість загрози для Одеси від росіян з моря.
20:04
Автобуси між Одесою та звільненим Херсоном почали курсувати майже відразу після звільнення останнього від російських окупантів.
19:33
Парламентская ассамблея НАТО приняла резолюцию, в которой правительства и парламенты стран - членов альянса призывают "четко заявить, что российское государство при нынешнем режиме является террористическим".
19:37
Події останнього часу негативно вплинули на всі сфери життя в Україні, адже від них потерпають бізнес, держава, пересічні громадяни. Не став виключенням й вітчизняний ринок гемблінгу, який поніс суттєві збитки. На думку фахівців, особливо великі втрати прийшлися на наземний сектор. Багато гральних закладів станом на жовтень 2022 року не змогли відновити повноцінну роботу, а то й зовсім були змушені зачинитися.
16:22
Парламентська асамблея НАТО ухвалила резолюцію, в якій закликала створити спеціальний міжнародний трибунал з російської агресії та визнала Росію терористичною державою. Це перший крок для того, щоб країни НАТО окремо та у рамках скоординованої зовнішньої політики прийняли аналогічне рішення.
16:02
The Washington Post сообщило, что Россия провела секретные переговоры с Ираном, в ходе которых договорилась о производстве в России иранских дронов-камикадзе, которые она использует в войне против Украины.
15:25
Постачання Україні ізраїльських високоточних ракет можливе за тої умови, якщо Іран розпочне поставки ракет до росії.
11:56
В Одесі та Одеській області за суботу та неділю значно покращили ситуацію в енергетичній сфері. Від аварійних відключень, коли 70% всього регіону сиділи без світла взагалі Одеська область перейшла ще з суботи до спланованого графіку стабілізаційних відключень. Це дає електрику майже всім на більшу частину доби та можливість якось планувати свій час. Також це означає, що енергетики, попри все, продовжують ремонтувати інфраструктуру. Хоча сьогодні в понеділок довелося знову повернутися до екстрених відключень, без графіку - тому що ситуація в енергосистемі після руйнувань внаслідок російських ударів, залишається критичною.
14:04
В Вашингтоне прошел третий фестиваль русскоязычных любительских театров США "Ваш выход!", на котором с успехом прошла комедия "Поезд Одесса-Мама", поставленная режиссером театра-студии "Удачная Компания" Максимом Гороховым, а по секрету - моим давним другом и кумом.
14:01
Україна отримала нові ракети турецького виробництва для безпілотників "Байрактар", які здатні збивати дрони та інші цілі в режимі "повітря-повітря".
13:55
Поліція минулої ночі затримала в Одесі під час комендантської години двох чоловіків зі зброєю та патронами у Старобазарному сквері.
11:09
В селе Киселевка Николаевской области российскими обстрелами разрушен Храм Непорочного Зачатия Пресвятой Девы Марии. 8 декабря должно было исполниться 170 лет возведения храма, каменная часовня которого была сооружена в 1852 году,
08:44
Починаючи з 1 серпня з морських портів Одеської області в море вийшли 483 судна, які експортували 11,6 млн тон української аграрної продукції.
08:37
Інформуємо про основні події на фронтах станом на ранок 21 листопада за офіційними даними Генштабу ЗСУ.