Дефіцит електроенергії в Україні скоротився до третини від необхідності

Пятница, 25 ноября 2022, 14:55
У компанії "Укренерго" зазначають, що вже забезпечується до 70% потреб країни в електроенергії - отже, дефіцит складає до 30% електрики.
Дефіцит електроенергії в Україні скоротився до третини від необхідності

Станом на 11:00 25 листопадавиробники електроенергії забезпечили понад 70% потреб споживання в країні. Першочергово подано живлення на  об’єкти критичної інфраструктури в усіх областях: котельні, газорозподільчі станції, водоканали, очисні споруди, в деяких регіонах працює громадський електротранспорт. 

Атомні станції набирають потужність. Забезпечено живлення потреб Запорізької атомної станції. Попри отримані після ракетних обстрілів ушкодження, працюють тепло- та гідроелектростанції, теплоелектроцентралі, включилась в роботу частина «зеленої» генерації. 

Продовжуються роботи по відновленню живлення побутовим споживачам. Темпи відновлення сповільнюють складні погодні умови: через сильний вітер, дощ та мінусову температуру вночі до пошкоджень, завданих російськими ракетами, додаються обмерзання та пориви проводів в розподільчих мережах (обленерго). Ремонтні бригади  «Укренерго» разом із колегами з обленерго працюють цілодобово, ліквідуючи пошкодження. 

Проте, дефіцит електроенергії в системі зберігається. Наразі це 30% від загального обсягу споживання. У зв’язку з цим в усіх областях України введені і планові, і аварійні графіки обмеження споживання. Просимо українців пам’ятати: якщо в будинку немає світла, це означає, що саме в цей момент працюють ремонтники. 

comments powered by HyperComments