17 ноября 2022

20:56
До британського порту Портсмут прийшов найновіший американський авіаносець, на якому піднято прапор України.
11:37
Дуже цікаво іноді дивитися, що там пишуть російські пабліки в Телеграмі та соцмережах про Одесу. Ось і зараз через канал "Типичная Одесса" росіяни почали розповсюджувати відразу дві хвилі інформаційних спецоперацій з метою зневірити одеситів та створити в Одесі напружену ситуацію.
19:59
Первый старт перспективного пилотируемого корабля "Орел" состоится не ранее 2025 года, заявил исполнительный директор "Роскосмоса" по пилотируемым программам Сергей Крикалев. По его словам, перенос связан "не столько с кораблем, сколько с созданием наземных средств испытания".
17:07
Після визволення Херсону лінія фронту не змінюється вже кілька днів - але є на що звернути увагу.
15:31
Міжнародний суд у Гаазі остаточно визнав винними у теракті зі знищенням авіалайнера малайзійських авіаліній влітку 2014 р. сепаратистів, які запустили ракету з території, підконтрольної проросійським та російським бойовикам.
15:09
Которое показывает официальную позицию США о попадании ракет на территорию Польши - ответственность за это возложена на россию.
14:20
Більшість з випущених вранці 17 листопада по Одеській області російських ракет було збито, але є і ураження одного з об'єктів логістики.
12:09
17 листопада росіяни знову завдали масштабних повітряних ударів, в тому числі і по Одеській області. Це зараз головна подія 267-го дня Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників.
19:19
Аналізуємо наявне становище російського чорноморського флоту та 5 варіантів його подальшої долі - всі вони ведуть до загибелі чи капітуляції.
10:21
Массированный ракетный удар РФ по Украине 15 ноября обошелся бюджету России в сумму от $495 млн до $963 млн. Об этом свидетельствуют подсчеты "Экономической правды".
09:56
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив про продовження терміну дії "зернового коридору" з морських портів Одеської області ще на 120 днів.
09:28
Інформуємо про головні події в Одеській області і на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ та Одеської військової адміністрації.