11 сентября 2023

17:21
З 11 по 15 вересня у Чорному морі у румунських водах біля гирла Дунаю проходять традиційні військово-морські навчання формату "Україна-НАТО" "Сі-Бриз".
16:32
До кінця вересня у деякі дні пасажирські потяги, які йдуть з Одеси та інших українських міст у Карпати, у напрямку Рахова, Ясіні та Ворохти будуть курсувати зі змінами у розкладі та у маршрутах.
15:56
Вы будете громко смеяться, но президент Бразилии Лула да Силва взял обратно собственные слова о непорочном зачатии путина, простите, о невозможности ареста на территории страны разыскиваемого Международным уголовным судом злодея.
15:47
США як ніколи близько до офіційного рішення про надання Україні далекобійних ракет ATACMS для установок HIMARS.
11:13
11 вересня в Одесі презентували перший з оновлених трамваїв моделі "Татра-Т3", який відрізняється наявністю кондиціонеру.
14:11
Украинские военные вернули под свой контроль так называемые «вышки Бойко» в Черном море, сообщает Главное управление разведки Минобороны Украины.
11:09
Німеччина надає Україні ще одну партію бойових машин піхоти "Marder", що збільшить їх загальну кількість у складі ЗСУ в два рази - до 80 одиниць.
11:28
Европейская комиссия подтвердила применяемую уже несколько месяцев трактовку санкционного законодательства, согласно которой въезд в Евросоюз на автомобилях, зарегистрированных в россии, расценивается как запрещенный импорт.
10:47
Україна продовжує програму Grain from Ukraine, суть якої - у забезпеченні постачання зерна до голодуючих країн Африки та Азії. До цієї програми долучили дунайські порти на півдні Одеської області.
09:57
Чрезвычайно любопытная статистика в опросе фонда "Демократические инициативы" для немецкого издания Bild.
09:53
В ніч на 10 вересня росіяни здійснили повітряний удар по острову Зміїний. Наступного дня біля острова було знищено російський безпілотник.
09:41
В ніч на 11 вересня росіяни знову запускали безпілотники-камікадзе, більшість з них була збита.
08:14
Повідомляємо про головні події останньої доби на фронті за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ станом на ранок 11 вересня 2023 р.