5 сентября 2023

19:41
З 6 вересня в Одесі почнуть курсувати два тимчасові автобусні маршрути на Фонтан і до Аркадія замість закритих через ремонт трамвайних маршрутів.
17:50
За допомогою міжнародних організацій в Одеській області можуть відновити роботу Суворівської та Нагірнянської зрошувальних систем поблизу Ізмаїла.
16:37
"Вчера в результате серьезной атаки на работинском направлении ВСУ потеряли шесть танков. На другом направлении, на Бахмуте наши уничтожили еще шесть машин. Поэтому вчерашний день только по бронетехнике одиннадцать", – заявил Шойгу.
15:22
Готуючись до зими та можливих відключень електроенергії ДСНС Одеської області розгортає пункти незламності.
15:16
Одеська ОВА фактично забороняє рух великовантажного транспорту по всім дорогам Одеської області у денний час.
15:01
Три з чотирьох торгівельних суден, які вийшли в море з портів "Великої Одеси" у серпні та вересні вже після скасування "зернового коридору" везли не лише аграрні вантажі, а й продукцію металургії.
12:01
Уряд Бельгії передасть Україні щонайменше 8 зенітних ракет морського базування Sea Sparrow.
12:45
The Moscow Times заявляет о попытке атаки дрона на резиденцию президента россии в Завидово. Атаку издание приписывает Украине.
11:11
За серпень 2023 р. "Укрзалізниця" перевезла 12,266 млн. тон вантажів, що на майже 14% більше, ніж було у серпні 2022 року.
10:31
Українська армія продовжує наступальні дії на двох напрямках. Один з них, у Запорізькій області, може поставити у разі успіху під вогневий контроль сухопутні шляхи окупантів до Криму чи навіть дати можливість вийти до Азовського моря.
09:52
Через продовження ремонт з заміни колій починаючи з 6 вересня тимчасово припинять рух трамваїв до парку Шевченка, Аркадії та на Фонтан.
09:43
Папа римский Франциск признал, что его недавние комментарии о России, которые Украина расценила как похвалу империализму, были "неправильно сформулированы".
08:44
Останні удари росіян дронами-камікадзе по придунайським портам завдали пошкоджень в порту Рені.
08:37
Інформуємо про головні події на фронті станом на ранок 5 вересня 2023 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.