18 сентября 2023

19:45
Для одеського електротранспорту запустили ще одну можливість придбати проїзний квиток онлайн - через сервіс "Приват24".
17:11
Аналізуємо події у Чорному морі та діяльність російського флоту після нищівного ракетного удару по Севастополю, коли фатальні ушкодження отримали два кораблі, що стояли у доках на ремонті.
19:28
Це жвава гра з мультяшним стилем та купою веселої анімації персонажів. Японські борці можуть утворити виграшні комбінації, вартістю до х25 000 зробленої ставки у слот-машині. Сумоїсти накладаються один на одного, щоб створити стопки символів-джокерів з множниками, які рухаються по 5 барабанах. Інші барабани відновлюють спіни, поки виграшні комбінації створюються впродовж дії цієї функції. Сумо на швидкісному човні є зіркою фантастичного раунду фріспінів. Плавці, вейкбордисти та гарпунери додають множники та грошові значення під час цього раунду. Гравцям доступна ще одна функція фріспінів, коли стопки сумо залишаються активними протягом всього раунду.
16:15
"Немыслимое количество брошенных русских трупов говорит о реальных потерях, которые никак не фиксируются в сводках и реляциях.
16:07
Відстежуємо, як йде ремонт перехрестя вулиць Старопортофранківської та Пантелеймонівської в Одесі з заміною там трамвайних колій.
19:39
Вы абсолютно правильно указали на важность правильного выбора металлических дверей, учитывая их ценовой сегмент, качество и сферу использования. Давайте более подробно рассмотрим различные типы металлических дверей и их области применения.
15:10
Уряд звільнив майже всіх заступників міністра оборони України.
14:51
Все началось с весьма странной поездки замминистра обороны россии Юнис-Бека Евкурова по Африке.
14:21
"Укрзалізниця" продовжує масштабну модернізацію колій у карпатському регіоні до Разова і через це аж до початку листопада змінює маршрути та розклад низки пасажирських поїздів, в тому числі і з Одеси.
13:42
Російська федерація провела на окупованих територіях України псевдо вибори до місцевих органів окупаційної влади. Імітація виборчого процесу не має нічого спільного з демократичними процедурами та організована для посилення російської окупації на українських територіях. Українські та міжнародні експерти в рамках круглого столу обговорили ситуацію на окупованих територіях, можливі інструменти покарання організаторів та проблемні питання, з якими зіткнеться Україна після повернення окупованих територій.
12:20
Офлайн-мережа національного маркетплейсу АЛЛО продовжує не лише відновлюватися, а й оновлюватися. 18 серпня після переформатування та ремонту відчинив двері магазин АЛЛО в центрі Одеси за адресою: площа Старосінна, 1, 2/3.
13:37
Уряд Румунії заявляє, що російські ударні дрони будуть збиватися у румунському повітряному просторі.
13:11
Вероятность того, что Украина может ударить по территории страны-агрессора россии, не влияет на рассмотрение передачи ей дальнобойных ракет TAURUS.
10:22
16 вересня до порту Чорноморськ вперше увійшли два торгівельні судна за гарантованим ВМС України коридором.
10:03
Вночі 18 вересня росіяни завдали чергового повітряного удару. Тому в Одесі за ніч з 23:30 і до 6-ї ранку чотири рази було оголошено повітряну тривогу.
08:51
Інформуємо про головні події на фронті за останню добу за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 18 вересня 2023 р.