28 сентября 2023

08:58
Пресс-секретарь кремля Дмитрий Песков сообщил, что его шеф "встретился" с Рамзаном Кадыровым. В подтверждение была опубликована фотография, на которой путин (или его двойник) беседует с сидящим спиной к фотокамере неизвестным.
13:30
В ООН намагаються шляхом перемовин відновити роботу "зернових домовленостей" у тому вигляді, у якому вони працювали до середини липня 2023 року - тобто, за участю росії.
12:32
(дайджест военных и околовоенных новостей).
12:14
У Міноборони - троє нових заступників міністра, які відповідають за фінанси, за соціальний та цифровий розвиток.
10:33
Естонський парламентський комітет із закордонних справ - рійгікогу - виступив з ініціативою про перейменування Калінінграда на Кенігсберг.
12:35
SEO-продвижение сайта — это сложный процесс, задача которого — привлечь целевую аудиторию, заинтересованную в вашем продукте или услуге, и увеличить конверсию и доходы. Задача еще больше усложняется, когда речь идет о продвижении за рубежом. Давайте разбираться, в чем причина.
10:53
В Одесі вже на дві третини завершено заміну трамвайних колій на перехресті вулиць Пантелеймонівської та Старопортофранківської. Готують до запуску один з тимчасово закритих трамвайних маршрутів.
10:03
За добу 28 вересня ППО збила 40 російських дронів, в тому числі 34 "шахеди" під час нічного повітряного удару.
07:59
Повідомляємо про головні події останньої доби на фронті та щодо російських повітряних ударів станом на ранок 28 вересня 2023 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.