12 сентября 2023

17:41
За даними сайту Освіта.ua і підсумків національного мультипредметного тесту складений рейтинг одеських шкіл та інших середніх навчальних закладів, як міських шкіл і ліцеїв, так і коледжів, училищ і приватних шкіл. В нього увійшло 155 навчальних закладів.
16:54
Одеський досвід організації донорства крові в умовах війни був презентований в Таллінні на конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.
16:42
Гундяев, прячущий погоны ФСБ под рясой патриарха Кирилла выдал такое, что не укладывается ни в одну мало мальски здоровую голову. Выступая перед верующими Петербурга он заявил:
15:21
Окрім американських винищувачів F-16 від європейських країн, Україна також може отримати певну кількість шведських винищувачів Gripen.
14:28
СБУ в Одесі затримала ексдиякона УПЦ (МП), який відправляв ухилянтів за кордон під виглядом «церковних місіонерів».
13:26
Разыскиваемый Международным уголовным судом преступник путин назвал американского миллиардера, основателя Tesla и SpaceX Илона Маска талантливым и выдающимся человеком который способствовал срыву украинской атаки на Черноморский флот россии в 2022 году:
13:10
Підрядник, який дуже повільно займався відбудовою пошкодженої російською ракетою дев'ятиповерхівки в селищі Сергіївка, змінений.
12:15
По состоянию на начало июля 2023 года 78% респондентов считали, что президент Украины несет прямую ответственность за коррупцию в правительстве и военных администрациях. Не согласны с этим утверждением только 18% опрошенных. При этом 52,5% опрошенных выразили мнение, что критика власти не дестабилизирует страну и не уменьшает доверие зарубежных партнеров.
11:49
СБУ викрила корупційну схему, за якої посадовці Адміністрації судноплавства та порту в Ізмаїлі продавали посвідчення моряків, які згодом використовувалися для виїзду за кордон ухилянтів від мобілізації.
11:32
За інформацією The Wall Street Journal перші декілька винищувачів F-16 можуть стати до лав української авіації та почати виконувати бойові завдання вже зимою 2023-2024 року.
10:19
Во время раскопок на месте Марафонской битвы 490 года до нашей эры археологам удалось откопать уникальную находку - железный шлем с черепм воина внутри. Найденный шлем с черепом выставили на всеобщее обозрение в Галерее Королевского музея Онтарио.
10:07
Ракетний удар росіяни в ніч на 25 серпня, як виявилося, був спробою атакувати нейтральне торгівельне судно в порту Одеси -
08:35
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 12 вересня 2023 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.