21 сентября 2023

20:07
Генштаб ЗСУ уточнив інформацію щодо російського ракетного удару в ніч на 21 вересня.
16:24
Міська влада Одеси знову повернулася до планів розширення пропускної здатності Миколаївської дороги.
12:04
Коли з площі святої Катерини в Одесі знімали пам'ятник бабусі російського імперіалізму німфоманки Ангальт-Цербстської я пересварився з багатьма стародавніми друзями, які хотіли залишити цю стару хвойду на п'єдесталі у центрі міста. У запалі суперечки я тоді сказав - якщо будете дуже сильно упиратися, крім "Катрусі" знесуть ще й Воронцова та Пушкіна. Мені тоді не повірили, хоча і захищати стару збоченку ніхто так і не вийшов.
15:16
Останні удари по російській військово-морській базі у Севастополі призвели до екстреної евакуації, тобто просто втечі, тих кораблів чорноморського флоту, які ще там залишалися.
14:21
27 вересня Одеська міськрада буде голосувати за виділення 102 мільйонів гривень на придбання дронів та монокулярів для армії .
13:50
Рашисти відкрили новий сезон обстрілів української енергетики - Рівно залишився без світла, а у Святошинському районі Києва були перебої з електрикою. Через наслідки атаки були часткові знеструмлення в Рівненській, Житомирській, Київській, Дніпропетровській, Харківській областях.
13:48
Бельгія, яка раніше не планувала передавати Україні свої винищувачі F-16, зараз розглядає таку можливість. Але мова йде буквально про декілька літаків.
12:09
Аграрні асоціації та спілки звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням ініціювати скасування наказу голови Одеської обласної військової адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» №19 від 18 серпня 2023 року «Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану». Про це повідомила прес-служба Української зернової асоціації (УЗА).
12:01
Иногда даже крылатыми ракетами...
11:49
В ніч на 21 вересня по військовим об'єктам у окупованому Криму було завдано потужного повітряного удару - дронами і ракетами "Нептун".
11:01
В ніч на 21 вересня росіяни завдали масованого ракетного удару по багатьом регіонам України. Одеську область цей удар оминув.
10:55
220 мільйонів євро для відновлення та ремонту пошкодженої критичної транспортної інфраструктури Україна може отримати від ЄІБ.
10:52
Норвегия, как и ряд стран Евросоюза, ограничит въезд в страну автомобилей с российской регистрацией. Об этом заявил государственный секретарь Эйвинд Вад Петерсон.
08:42
Повідомляємо про головні події останньої доби на фронті за офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на ранок 21 вересня 2023 р.