7 сентября 2023

18:18
Есть в Украине народная забава - гетмана выбирать. Причем, в этой "игре престолов" важен не конечный результат, а сам процесс.
17:34
Українська пропозиція про відновлення "зернових домовленостей" не передбачає будь-якої участі в них росії.
16:22
Чере перевантаження залізничної інфраструктури були обмежені тим чи іншим способом перевезення до придунайських портів Рені та Ізмаїл.
15:41
7 вересня президент України офіційно представив нового міністра оборони Рустема Умерова. Також оприлюднено 5 основних напрямків роботи Міноборони.
15:15
Прорыв "линии Суровикина" признал российский прихвостень, гауляйтер окупарованной части Запорожской области коллаборационист Балицкий. Причем использовал для этого новый термин - "тактический шаг" российской армии.
15:12
Встановлений для "Укрзалізниці" кредитний рейтинг не стільки передбачає можливість дефолту, скільки фіксує поточний стан підприємства, яке працює в умовах війни і втратило частину інфраструктури та рухомого складу внаслідок бойових дій та окупації.
14:30
Керівництво блоку НАТО вважає падіння російського дрону на румунській території "ненавмисною" атакою та ризикованим інцидентом.
12:42
Наступальні дії ЗСУ станом на 7 вересня показані як у оперативній інформації Генштабу ЗСУ, так і у оптимістичній оцінці генсека НАТО Йєнса Столтенберга.
12:20
Поліція та прокуратура вже ведуть розслідування за фактом порушення правил за звичаїв війни під час останнього удару дронами-камікадзе по припортовій інфраструктурі дунайських портів Одеської області.
10:51
Легкі розвідувальні бронемашини Scimitar фактично можна вважати легкими танками. Україна отримує чергову партію таких машин - 23 одиниці.
10:15
Новий пакет військової допомоги від США включає в себе артилерійські боєприпаси, в тому числі для танків Abrams, ракети для HIMARS та багато іншого.
07:55
У ніч на 7 вересня відбулася чергова повітряна атака росіян дронами-камікадзе, яка була спрямована на Одеську та Сумську області.
07:49
Повідомляємо про головні події на фронті та щодо російських обстрілів за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ станом на ранок 7 вересня 2023 р.