21 апреля 2023

17:13
США почнуть навчати українські війська на танках Abrams найближчими тижнями, а реальне постачання американських танків може відбутися до кінця літа.
16:55
21 квітня Одеську область відвідав з офіційним візитом мініст транспорту Франції Клеман Бон. Він побував в порту Одеси на одному з контейнерних терміналів.
15:23
Україна може отримати американські зенітні ракети RIM-7 "Sea Sparrow" для наявних зенітно-ракетних комплексів "Бук" ще радянського виробництва.
14:22
Розвиток інфраструктури українських дунайських портів на півдні Одеської області буде відбуватися за фінансової допомоги Європейського банку реконструкції та розвитку.
14:19
Під час конференції у Рамштайні міністр оборони Канади Аніта Ананд оголосила про новий пакет допомоги Україні від Канади.
13:24
Вечером 20 апреля в центре российского Белгорода произошел мощный взрыв - на перекрестке (Ватутина - Губкина) одной из центральных улиц образовалась воронка радиусом 20 метров. Разрушены четыре квартиры многоквартирного дома по улице Шаландина. Взрывной волной повыбивало стекла, повредило несколько припаркованных автомобилей и повалило столбы линии электропередачи. Как похже выяснилось, пострадали три человека.
13:11
На 11-й зустрічі Контактної групи в Рамштайні у першу чергу розглянуть питання постачання боєприпасів та розробки стратегії допомоги Україні до кінця 2023 року.
12:09
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вважає, що діяти українським військам на території противника для перекриття шляхів постачання - нормально, а приймати Україну в НАТО лише "з почуття солідарності" - ні, це слід вирішити "з холодною головою" після закінчення війни.
11:49
У Харкові представили відремонтовані та модернізовані тепловози і електровози "Південної залізниці".
11:13
Увечері 20 квітня російське місто Бєлгород здригнулося від потужного вибуху. Що ж там трапилося?
11:23
"Киевсовет сегодня отвел землю и, фактически, начал процедуру создания Национального военного мемориального кладбища в Быковне. За его создание отвечает государство и место определило правительство.
10:55
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу станом на ранок 21 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.