25 апреля 2023

20:54
Надвечір 25 квітня у Чорному морі стало в два раза більше ударних ракетних кораблів, які можуть загрожувати Одесі.
17:25
Так заканчивается старый советский анекдот, в котором бедный студент повел девушку в ресторан. Весь вечер они "кутили", выпив по несколько стаканов чая, а в конце бедолога, что называется, пошел в разнос.
10:43
Європейське агентство з безпеки мореплавства (EMSA) надасть Одеській філії ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) спеціалізоване обладнання для локалізації та ліквідації забруднень у Чорному морі. Про це повідомила прес-служба АМПУ.
15:53
СБУ затримала 6 інтернет-агентів рф: один з них закликав до геноциду українців та ударів ракетами "Сатана" по західних країнах.
23:59
Совет Европейского союза согласился установить договорные отношения с Украиной в рамках Гаагской конвенции о судебных решениях. Об этом сообщает пресс-служба Совета ЕС 24 апреля.
23:35
На 26 квітня в Одесі заплановано масштабне відключення води через ремонтні роботи.
11:05
25 квітня в Одесі частина житлового масиву Котовського та деякі інші квартали Суворовського району залишилися без світла
09:31
Нічний удар по російському флоту в Севастополі став причиною нового фейку від окупантів та намірів росіян атакувати Одесу і розірвати угоду про зерновий коридор.
23:45
З 24 квітня на автотрасі Одеса - Київ запустили систему зважування під час руху WIM - на мосту через Хаджибейський лиман.
08:08
Вже кілька днів як біля Херсону відбувається щось дуже важливе та цікаве. Там йде зачистка від окупантів.
07:52
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу станом на ранок 25 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.