24 апреля 2023

13:50
Країни «Великої сімки» (G7) закликали до продовження, повної імплементації та розширення критично важливої Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів Одеської області у Чорному морі. Про це ідеться в комюніке міністрів сільського господарства країн-членів групи, повідомляє Reuters.
13:48
Общий объем военных расходов в мире в 2022 году увеличился на 3,7 процента до рекордной суммы в 2,24 триллиона долларов США, говорится в докладе Стокгольмского международного института исследования проблем мира (SIPRI), опубликованном в понедельник, 24 апреля.
13:41
24 квітня з моря Одесі загрожують ракетним ударом два російських підводних човни.
13:34
Франція надасть Україні технічну і фінансову допомогу у відновленні залізничної інфраструктури та у оновленні парку локомотивів.
13:24
МЗС Китаю виправдовується за слова посла Китаю у Франції, який поставив під сумнів державний суверенітет всіх пострадянських держав та приналежність Криму Україні.
11:28
Аналізуємо головні події на російському флоті за останні дні, які свідчать про його стрімку деградацію як організованої військової сили. Також аналізуємо поточну загрозу для Одеси з боку російського флоту.
15:50
10 февраля 2007 года на Мюнхенской конференции по безопасности путин объявил всему цивилизованному миру гибридную войну. Надо сказать, туповатый подполковник КГБ (погоны полковника это чмо получило лишь при выходе в отставку) ничего нового не изобрел - он лишь попытался ответить на фултонскую речь Черчилля 1946 года, в которой бывший британский премьер провозгласил "холодную войну" коммунистическим диктатурам.
12:01
Вдень 24 квітня в деяких районах Одеси немає електропостачання.
11:11
Із Закарпаття з 24 квітня запускають новий пасажирський потяг до австрійської столиці Відня через Будапешт. Наскільки зручний цей маршрут для пересадок з Одеси?
10:33
Вночі 24 квітня по російському флоту у окупованому Севастополі було завдано черговий удар морськими дронами.
11:00
У московській області знайшли безпілотник, який запустили на столицю держави-агресора зі східного напрямку.
08:52
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу станом на ранок 24 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.