26 апреля 2023

16:50
Агенція регіонального розвитку Одеської області та ТОВ «Мерск Україна ЛТД» підписали меморандум про співробітництво.
16:27
Цей сервісний центр буде розташовано у Польщі, у місті Ґлівіце - разом з сервісним центром ремонту танків для польської армії.
16:12
Жіноча сумка - це не тільки необхідний аксесуар у повсякденному житті, а й елемент стилю і моди. Сумка може підкреслити індивідуальність і підпорядковуватися загальній концепції гардероба.
15:56
26 квітня росіяни знову заблокували судноплавство з портів Одеської області "зерновим коридором" та почали розповсюджувати фейки про український флот.
15:40
До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії в Одесі пройшов мітинг-реквієм із покладанням квітів до пам'ятника Одеситам-Чорнобильцям.
13:51
На найближчу сесію Одеської міськращи винесено проект рішення про геологічні та інженерні дослідження на узвозі Маринеска.
12:57
Эта статья в The New York Times, что называется, "сделала" это утро...
12:37
За матеріалами СБУ судитимуть власника прокремлівського видання Політнавігатор, яке є одним з головних «рупорів» рф в українському Криму.
12:32
Поновилися засідання суду по "справі Краяна", в якій серед обвинувачуваних є мер Одеси, його заступники та інші чиновники.
12:06
За перші два місяці 2023 року Одеська область збільшила обсяги експорту та імпорту.
10:38
СБУ викрила ще двох прихильниць рашизму, що пішли на добровільну співпрацю з ворогом після тимчасового захоплення півдня України, а потім втекли до Одеси та Києва.
09:03
Вдень 26 квітня в Одесі очікується гроза з дощем аж до вечора.
08:47
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу станом на ранок 26 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.