27 апреля 2023

19:14
Аналізуємо дії російського флоту за останні дні, в тому числі його удар по Миколаєву та загрозу для Одеси.
16:24
Повітряний прос ір України можуть відкрити частково для цивільної авіації навіть до завершення війни
14:36
Серед активних участників політичних та медіа проектів зрадника України Віктора Медведчука, який перебуває на росії, помічено і діючого депутата Одеської міськради Гіганова.
16:28
Анаполон (Oxymetholone) - это анаболический стероид, который применяется для увеличения мышечной массы и силы. Он был создан в 1960-х годах для лечения ослабленных пациентов и способствует повышению уровня эритроцитов в крови. Это достигается благодаря тому, что Анаполон стимулирует синтез эритропоэтина, гормона, который отвечает за производство красных кровяных клеток.
13:23
Порти Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ та новий портовий термінал в Орлівці на Дунаї в південній частині Одеської області мають потенціал зростання сумарного вантажообігу до понад 20 мільойнів тон щорічно.
12:56
В середині дня 27 квітня в Одесі очікують дуже сильний північний вітер.
12:21
Глава управления по коммуникациям администрации президента Турции Фахреттин Алтун опроверг информацию, что президент Реджеп Тайип Эрдоган испытывает проблемы со здоровьем.
12:12
Уряд США поки що не вважає передачу Україні винищувачів F-16 пріоритетом, але у США все гучніше лунають думки про те, що саме це треба робити у першу чергу.
10:52
Частина маршрутів трамваїв та тролейбусів в Одесі обмежені через аварію.
09:13
Главные события в мире за последние 24 часа показывают углубление той пропасти, в которую стремительно несётся россия.
14:18
В последние годы владельцы автономных квартир все чаще отказываются от привычных газовых котлов и выбирают современное экономичное отопление, в частности — тепловые насосы, использующие тепло природных возобновляемых источников.
09:03
Вночі 27 квітня росіяни з моря обстріляли ракетами Миколаїв.
08:51
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу станом на ранок 27 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.