12 апреля 2023

17:31
«Укрзалізниця» вносить зміни до планів формування вантажних перевезень у сполученні з Молдовою, які йдуть через Одеську, Вінницьку та Чернівецьку області.
17:48
Надо сказать, эти слова в первоисточнике звучали несколько иначе: "Мысль эта была воспринята как новая, только потому, что она была хорошо забыта". Появились они в мемуарах модистки Марии-Антуанеты мадемуазель Бертен. На самом же деле, эти мемуары были написаны другим человеком - криминальным репортером Жаком Пеше, автором не менее скандальных "Мемуаров, извлеченных из архивов полиции". Но сейчас не об этом...
17:55
У свою чергу Південна Корея надає США 155-мм снаряди у кількості до 500 тисяч штук у формі оренди.
17:04
​​СБУ повідомила про підозру колишньому "беркутівцю", який створив агентурну мережу рф у фронтових областях України, в тому числі в Одеській області.
14:00
Цього разу "відзначилася" речниця російського міністерства так званих закордонних справ захарова.
13:15
Вдень 12 квітня в деяких районах Одеси до вечора немає води.
11:46
Військове і політичне керівництво України вже розслідує жорстокі військові злочини росії та обіцяє неминуче покарання
10:20
11 квітня і, можливо, сьогодні, судноплавство "зерновим коридором" до портів Одеської області заблоковано росіянами бюрократичним шляхом - вони саботують роботу координаційного центру в Стамбулі.
10:03
Україна може отримати додаткові партії американських танків Abrams та важких БМП Bradley окрім вже запланованих офіційно.
09:38
Повідомляємо про головні події в Одесі та на фронтах за останню добу на ранок 12 квітня за офіційними даними Одеської ОВА та Генштабу ЗСУ.