28 апреля 2023

18:03
Всю прошлую ночь была воздушная тревога. Чтобы не заснуть (жена отдыхала, а я оставался "дежурным по апрелю"), пытался разобраться в том хаосе, который создают проукраинские политологи, блогеры, военные эксперты и прочий "кормящийся с интернета" народ в нашем информационном пространстве.
17:15
В Одесі очільники МЗС восьми країн Північної Європи прийняли участь у форумі повоєнного відновлення Одесько області, обговорили питання вступу України до ЄС та НАТО та відвідали порт, де ознайомилися з роботою зернового коридору.
16:50
Українська армія завершує підготовку до контрнаступу, заявляє Міністр оборони України Олексій Резніков.
15:52
Оновлена інформація про наслідки російського ракетного удару в ніч на 28 квітня та як про це повідомляють самі росіяни.
15:08
САУ Caesar французького виробництва, отримані від Данії, вже працюють у ЗСУ.
16:20
Німеччина надає Україні загалом 178 чи навіть більше танків Leopard різних моделей. Як йде цей процес.
16:06
Эту печальную тему лучше начать со слов Соломона, сына Давида, третьего царя Израиля и чрезвычайно умного человека:
13:04
Незважаючи на те, що ситуація з просіданням грунту в Одесі на узвозі Маринеска навіть не досліджена, один з депутатів міської ради вже планує закриття там руху трамваїв.
15:23
За словами Міністра оборони України Олексія Резнікова, президент України Володимир Зеленський доручив Головнокомандувачеві ЗСУ Валерію Залужному відправити на фронт тилових воєнкомів.
12:45
На двох залізничних переходах через кордон з Молдовою в Одеській області на магістралі до порту Рені спростили прикордонний контроль.
10:04
Знаете ли вы, чтоза 4 дня до подрыва газопровода "Северный поток" на месте будущеей "диверсии" находилось спасательное судно «СС-750» Балтийского военно-морского флота, предназначенное для проведения операций под водой и имееющее на борту минисубмарину типа AS-26 Priz.?
08:44
В ніч на 28 квітня росія здійснила ракетний удар по Україні. Майже всі ракети збили, Одеська область не постраждала, але було влучення у житловий будинок в Умані.
08:41
Інформуємо про головне на фронті станом на ранок 28 квітня 8а офіційними даними Генштабу ЗСУ та Одеської ОВА.