7 сентября 2022

18:13
Ми слідкуємо за діями флоту росії у Чорному морі 7 вересня. Які кораблі та в якій кількості загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
18:13
Ми слідкуємо за діями флоту росії у Чорному морі 7 вересня. Які кораблі та в якій кількості загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
18:05
В Одесі СБУ затримала представників криміналітету, які займались вимаганням і розбійними нападами.
17:49
Митний безвіз для України виглядає як приєднання нашої держави до конвенцій про спільний транзит та спрощення формальностей у торгівлі, що може відбутися 1 жовтня та почне працювати у листопаді.
17:26
Три невероятно громких и чрезвычайно пустых заявления, которые сделал государство-агрессор. Любопытно, что ни одно из них не может осуществиться из-за полного отсутствия реальности.
16:24
Прийнятий Верховною Радою у першому читанні законопроект №7728 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення співробітництва з Міжнародним кримінальним судом (МКС) при проведенні процесуальних дій на території України, який передбачає погодження генпрокурором переліку осіб з Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду процесуальні дії на території України, дозволити брати участь у слідчих діях в Україні прокурорам Міжнародного кримінального суду, є своєчасним, позитивним та необхідним кроком.
15:20
У планах керівництва росії заявлено про можливість поновлення морської блокади морських портів Одеської області.
13:14
Сьогоднішній огляд оперативної ситуації Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників за 7 вересня. Це вже 196-й день війни. Коротко про головне - про наступи на фронтах, про те, що відбувається у Чорному морі, про підготовку восьмого пакету антиросійських санкцій.
15:13
Первое, что меня удивило, когда читал о встречах путина во Владивостоке, это появление на так называемом Восточном форуме среди руководителей Мьянмы, Монголии и Вьетнама... премьер-министра Армении Пашиняна. Что потерял он на сугубо восточно-азиатской тусовке, скажем так, не слишком развитых государств? Неужели этот путинский прихвостень после продажи Армении Турции россией "за не дорого", решил переселить армян в места, где еще не ступала нога человека?
15:05
І все - через одіозного заступника голови Одеської облради сепаратиста з забороненої партії опзж Вадима Шкарівського.
12:35
Представники росії у ООН та президент росії висловилися про те, що росія планує відновити морську блокаду України.
10:04
МВД россии объявило в розыск известного режиссера-кинодокументалиста Виталия Манского, что следует из базы данных на сайте ведомства.
09:13
2020 року одесит закликав мешканців Буковини до сепаратизму. Суд покарав його аж у 2022 році.
09:19
Діяльність "партії шарія" остаточно заборонена по всій Україні.
08:49
Інформуємо про головні події суто за офіційними даними Генштабу ЗСУ на ранок 7 вересня.