1 сентября 2022

17:36
1 вересня традиційно вважається датою початку Другої Світової війни. Так чи це ні? З нашого "європоцентричного" методу вивчення історії - саме так. Але якщо ми подивимось дійсно на весь світ - то все буде трохи інакше. І які з подій пов'язані з Одеською областю?
19:57
Только вчера союз писателей пытался запихнуть свои члены в музей Булгакова в Киеве, а уже сегодня в единой системе электронных петиций появилось обращение о лишении украинского дирижера Оксаны Лынив звания почетного амбассадора Львова из-за... постановки ею оперы "Иоланта" "российского" композитора Петра Ильича Чайковского.
19:54
Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно з детективами НАБУ викрили протиправну «схему» заволодіння коштами шляхом нарахування заробітної плати керівником морського порту Південний.
17:19
Вранці 1 вересня у море з морських портів Одеської області вийшли в море ще 5 торгівельних суден у рамках дії "зернового коридору".
17:18
США ввели ограничение на продажу сложных компьютерных чипов России и Китаю. Об этом 1 сентября написало издание The New York Times.
17:10
Станом на 1 вересня ситуація у Чорному морі залишається без суттєвих змін.
17:10
Станом на 1 вересня ситуація у Чорному морі залишається без суттєвих змін.
16:09
В Одесі на меморіалі 411-ї берегової батареї можна побачити невелику виставку трофеїв - знищеної російської військової техніки. Тут є танк, пара бронетранспортерів та військова вантажівка. Чому такі виставки важливі та чому вони свідчать про українські перемоги на фронті.
16:38
Ничего подобного на похоронах первого и последнего президента СССР Михаила Горбачева не будет. С ним попрощаются в Колонном зале Дома союзов и прикопают на Новодевичьем кладбище рядом с Раисой Максимовной в 50-ти метрах от Бориса Николаевича Ельцина.
16:48
Оперативне командування "Південь" ЗСУ відзвітувало про поточну оперативну ситуацію на фронті. Загалом, на півдні України росіяни перейшли до оборонних дій, а ЗСУ здійснюють вогневий вплив на ворожі комунікації, в тому числі знову б'ють по мостам через Дніпро та штабам.
17:03
"Укрзалізниця" підвела підсумки перевезень вантажів за серпень - 10 мільйонів 787 тис. тон протягом місяця.
11:31
Глава совета директоров, первый исполнительный вице-президент ЛУКОЙЛа Равиль Маганов погиб после падения из окна шестого этажа Центральной клинической больницы (ЦКБ) Управления делами президента в Москве, об этом написали Telegram-каналы Mash и 112.
09:12
А точніше - за участь у воєнних діях у складі підрозділів так званої "лнр".
09:09
Міністерство інфраструктури повідомляє про майже трикратне зростання обсягів міжнародного автобусного сполучення з обсягом у 2,2 мільярди гривень, а також про появу майже 180 нових пасажирських автобусних перевізників.
08:51
Прямо сейчас происходят удивительные вещи, которые еще вчера можно было посчитать фантастикой.
08:42
Вночі 1 серпня росіяни спробували здійснити ракетний обстріл Одеської області.
08:38
Інформуємо про події на фронтах за офіційними даними Генштабу ЗСУ за ранок 1 вересня.