Флот росії провів ротацію ракетних кораблів у Чорному морі (ФОТО, ВІДЕО)

Среда, 7 сентября 2022, 18:44
Ми слідкуємо за діями флоту росії у Чорному морі 7 вересня. Які кораблі та в якій кількості загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
Флот росії провів ротацію ракетних кораблів у Чорному морі (ФОТО, ВІДЕО)

Станом на 7 вересня росіяни залишають оперативне з'єднання свого флоту у Чорному морі без змін у складі двох ракетних кораблів з загальним залпом до 16 ракет "Калібр".

Це свідчить про те, що вони не можуть більше одночасно тримати у морі більше двох ракетних кораблів. Особливо за умови, коли більшу частину випущених з них ракет просто збивають.

При цьому 6 вересня повернувся до Севастополю один з ракетних корветів типу 21631 "Буян-М", а вранці 7 вересня йому на заміну вийшов в море інший корабель того ж типу.

Зовнішній рейд Севастополя патрулюють два корвети типу 22160. Вони як раз були сфотографовані сьогодні вдень - це "Павел Державин" з сухопутним ЗРК "Тор" на кормі та "Василий Быков" у стандартному вигляді. 

На відео - загальний аналіз оперативної обстановки на морі та на фронтах на 7 вересня. Нагадаємо, росіяни планують відновити морську блокаду портів Одеської області - Одеси, Чорноморська та Південного.


Огляд ситуації на Чорному морі за 6 вересня.

comments powered by HyperComments