17 мая 2023

21:01
17 травня в Одесі побував високопоставлений американський дипломат Курт Волкер, який відомий своєю послідовною і системною діяльністю на підтримку України.
20:44
У травні 2023 року відзначають 17 років з заснування найцікавішого етномузею під відкритим небом в Одеській області - Фрумушика-Нова. Незважаючи на воєнний час, цей комплекс продовжує роботу.
12:40
Бег – это один из самых популярных видов физической активности, который позволяет не только поддерживать тело в форме, но и улучшает здоровье и настроение.
18:18
Проект Донор.Одеса реєструє донорів крові на завтра, 18 травня за дуже терміновою потребою.
17:31
Термін дії "зернової ініціативи", яка дозволяє безпечне судноплавство з морських портів Одеської області суто для експорту українського зерна та іншої аграрної продукції подовжили.
19:21
В течение многих лет шлепанцы считались обувью исключительно для пляжа, но в этом сезоне они стали мейнстримом моды. Эта модель присутствовала на всех модных показах как на подиумах, так и в аутфитах инфлюэнсеров, законодателей стиля и знаменитостей.
17:03
17 травня в Одесі відкрили після тривалої реставрації культурний центр «UNION».
16:30
З портів Одеськеої області 17 травня вийшло останнє судно у рамках поточної "зернової угоди".
15:16
Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та його нідерландський колега Марк Рютте домовилися про створення “міжнародної коаліції”, яка допоможе Україні придбати винищувачі F-16. Про це повідомив британський уряд.
12:01
Залізничним транспортом до порту Рені на півдні Одеської області планують доставляти до 100 вагонів аграрних вантажів кожного дня.
11:44
За майже півтора року війни росіяни втратили лише загиблими більше 200 тисяч особин зі складу своєї армії, інших силових структур та незаконних військових формувань.
11:53
Відразу кілька топ-чиновників уряду США заявили про наміри оголосити росію державою - спонсором тероризму чи навіть державою-терористом.
12:09
Кто только не пытался навязать Украине перемирие по-путински - Макрон, Эрдоган, Римский папа, Си Цзиньпин и еще масса менее известных мировых политиков. Стройными рядами тянулись эти пилигримы в Киев, после чего разбредались по белу свету так и не добившись никаких результатов. Дело в том, что украинцы однажды дали себя убедить в в необходимости временного примерения с агрессором, подписав так называемые "минские соглашения". Это привело к 24 февраля 2022 года - открытой агрессии путинской россии против нашей страны.
09:55
В ніч на 17 травня росіяни обстріляли Миколаїв та Миколаївську область ракетами та з артилерії.
08:44
Інформуємо про головні події на фронтах станом на ранок 17 травня за офіційними даними Генштабу ЗСУ. Втрати росіян перевищили 200 тисяч особин загиблими.