3 августа 2023

21:21
Несколько странных моментов, которые вызывают больше вопросов, чем ответов.
16:26
Керівники навчального центру Нацгвардії в Одесі нарахували собі майже мільйон премій за начебто "участь у бойових діях".
16:30
Судна, які будуть йти до морських портів Одеської області під завантаження, будуть страхувати за кошти державного бюджету України.
14:29
З 4 серпня починається давно запланований ремонт перехрестя вулиць Старопортофранківської та Пантелеймонівської. Через це там закриваєтсья рух автотранспорту та змінюють декілька автобусних маршрутів.
14:58
Сума прямих збитків, завданих інфраструктурі України через повномасштабне вторгнення рф, оцінюється у 150,5 мільярдів доларів, зокрема лише транспортної інфраструктури на 36,6 мільярда доларів.
13:09
Не знаю, как вам, но мне кажется что все на планете замерло в ожидании какого-то серьезного события, которое вот-вот произойдет в нашей стране или поблизости от нее.
12:42
Проект ООН з посилення енергетичної інфраструктури з будівництвом 4 електростанцій, встановлення трансформаторів та іншого загальною вартістю до 50 мільйонів доларів реалізують в Одесі.
11:27
Контррозвідка Служби безпеки провела в Одесі багатоетапну спецоперацію, у результаті якої затримано ще одного агента головного управління генштабу зс рф (більш відомого як гру).
09:39
Издание "Немецкая волна" опубликовало прилюбопытнейшую статью, пройти мимо которой я никак не мог:
09:37
В ніч на 3 серпня відбулася чергова повітряна атака України дронами-камікадзе, які росіяни спрямували на Київ.
09:34
Повідомляємо про основні події на фронті станом на ранок 3 серпня за офіційною інформацією Генштабу ЗСУ.