9 августа 2023

17:00
Утром 9 августа на территории оптико-механического завода в Сергиевом Посаде произошел взрыв. В результате пострадал 31 человек, в окрестных домах выбило окна. Российские СМИ назвали причиной "человеческий фактор".
16:56
Видані росіянами у окупованих українських портах документи про реєстрацію морських суден та інші морські документи про сертифікацію та безпеку не будуть визнаватися ІМО - організацією, яка загалом контролює реєстрацію морських суден по всьому світу.
16:04
США схвалили програму навчання українських пілотів на винищувачах F-16, яке будуть проводити Нідерланди та Данія на авіабазах Румунії і Даніїї.
15:11
Не успели потушить горящее в портах Украины зерно, разобрать руины исторического центра Одессы и "переварить" результаты "говорильни" о "сотворении мира" в Саудовской Аравии, как на арене шапито появился усатый турецкий клоун Эрдогаша и обвинил во всех планеты бедах... западные страны.
15:05
Оперативне командування "Південь" ЗСУ показало, як проходять бойову підготовку на одному з прикордонних бойових катерів Морської охорони.
14:07
9 серпня під Москвою стався потужний вибух на військовому підприємстві - Загорському оптико-механічному заводі.
12:56
Призначено на кінець серпня додаткові пасажирські поїзди з Одеси до Львова, а також туди пойдуть поїзди з Києва, Кривого Рога, Дніпра, Ізюма, Харкова.
12:59
Пропаганда страны-террориста (государства-агрессора, кому как больше нравится) пытается подвязать образ "потерпевших" (преследуемых, угнетаемых, в конце концов, "опущенных", что часто оказывается правдой) ко всем соотечественникам убийц, насильников и похитителей унитазов. Любой косой взгляд со стороны иностранцев в сторону ссущего в лифте отеля (срущего в зале музее, распевающего матерные частушки в концертном зале и т.д.) вечно пьяного российского "туриста" воспринимается в качестве страшной "русофобии", требующей немедленного удара по центру Лондона, чреву Парижа, или околицам Нью-Йорка "ядрёной" бомбой.
11:44
Загалом в Одеській області цього літа зібрано більше 3 мільйонів тон зернових та зернобових культур, в тому числі більше 2 млн. тон пшениці.
11:15
Стало відомо, хто саме стоїть за вчорашнім загадковим викупом 50 танків Leopard 1, які були списані з армії Бельгії та стояли на складах.
10:58
Кабмин Украины предложил Верховной Раде ратифицировать межправительственное соглашение с Молдовой о строительстве моста через Днестр, что позволит увеличить объемы экспорта товаров. Об этом 8 августа на заседании правительства сообщил премьер-министр Украины Денис Шмыгаль, видеозапись опубликована на его странице в Facebook.
10:33
Справжній фестиваль ретро-залізниць проведуть у Гайвороні, який є неофіційною столицею вузькоколійних українських залізниць. Тут з 18 по 20 серпня можна буде побачити всі діючі паровози України.
10:07
На посаду голови Болградської районної адміністрації в Одеській області указом президента призначено нового посадовця - Михайла Шафраненка.
08:44
Інформуємо про основні події на фронті за останню добу за офіційними даними Генштабу ЗСУ на ранок 9 серпня 2023 року.