11 августа 2023

23:36
Федеральный канцлер Германии Олаф Шольц (Olaf Scholz) решительно опроверг опасения о спаде немецкой экономики. Существует противоречие между предупреждениями и реальностью, сказал Шольц, выступая вечером в четверг, 10 августа, на мероприятии "Гражданский диалог" в Эрфурте. "В настоящее время принято решение о том, что производство полупроводников в Европе будет осуществляться преимущественно в Германии", - указал он, имея в виду, в частности, многомиллиардные инвестиции тайваньского концерна TMSC. А инвестиции корпорации Intel в Магдебурге, являются крупнейшими в Европе. Он указал также на планы строительства фабрик по производству аккумуляторов и климатически нейтральных сталелитейных заводов.
23:20
В Одеській області обіцяють у найближчий час почати проектування розширення автотраси М15 Одеса - Рені до чотирьох смуг руху замість нинішніх двох.
23:06
Країни Євросоюзу вже надали Україні майже 224 тисячі артилерійських снарядів із запланованої кількості в мільйон, що було анонсовано навесні 2023 року.
23:14
СБУ затримала зрадницю, яка «була на зарплаті» у фсб за коригування повітряних ударів по Одесі.
23:02
Начну со старого советского анекдота:
22:50
Новий законопроект повинен спростити та полегшити залізничний транзит на перевезення молдавських вантажів по території України та, відповідно, українських вантажів територією Молдови.
22:44
Посадовець порушив встановлені законом України обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної та суддівської практики, інструкторської практики зі спорту) або підприємницькою діяльністю.
08:31
У країні-агресорі зберігається обмежене виробництво начебто високоточних ракет.
08:37
Сотрудники киевской Службы безопасности Украины пришли к Григорию Мельниченко — председателю Белгород-Днестровского районного совета и зятю экс-главы Одесской облгосадминистрации Сергея Гриневецкого.
08:21
Адміністрація президента США Джо Байдена звернулася до Конгресу з проханням на згоду виділити до кінця року ще понад 22 млрд доларів на підтримку України.
08:14
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виразив впевненість в тому, що Україна отримає від США та Німеччини далекобійні ракети, маючи на увазі ракети ATACMS та TAURUS.
08:07
Що в перекладі на англійску звучатиме як "we will come to you in the morning". Саме ці слова скажуть американські морскі піхотинці, коли займуть позиції в 148 км від Ермітажу...
07:57
Інформуємо про основні події на фронті останньої доби станом на ранок 11 серпня 2023 р. за офіційними даними Генштабу ЗСУ.