4 августа 2023

17:13
Прийняте 4 серпня рішення Кабміну повинно створити умови для запуску перевантаження зернових та інших вантажів з річкових суден на морські аж до типу "Панамакс" в гирлі Дунаю.
16:42
Паркетный генерал в лампасах на босу ногу Какашенков огорошил всех данными о якобы потерях украинской армии за 2 месяца летнего наступления. По словам этого бульбомета, ВСУ потеряли 63 тысячи личного состава и более 4,9 тыс. единиц различного вооружения, в т.ч. 1831 танков и бронемашин (среди которых 25 Leopard и 21 Bradley), а также потерял 76 американских артиллерийских систем М777 и 84 самоходные установки из Польши, США, Франции и Германии.
15:59
Найбільша українська судноплавна компанія - "Українське Дунайське пароплавство", що базується в Ізмаїлі, продовжує свою роботу після російських ударів по її офісу та по портовій інфраструктурі.
15:53
Гарантії безпеки для України з боку США можуть стати альтернативою політичним зобов'язанням та гарантіям, які були б надані нашій державі при вступі в НАТО.
14:10
Мова йде про Білгород-Дністровський, куди у якості подарунка надійшли три зчленовані автобуси особливо великої місткості з Німеччини.
13:57
В данном случае роль знаменитого кота Васьки из басни "дедушки Крылова" блестяще исполняет бывший президент США Дональд Трамп. Продюссируют будущую комедию окружной суд Вашингтона и спецпрокурор Джек Смит. Сценарий детально прописан Демократической партией США.
13:33
У Румунії заявили, що впродовж наступних двох днів розмитнять до 30 суден, які очікують на вхід в країну з українських портів на річці Дунай в Одеській області.
13:23
Мова йде про села Надеждівка, Холмське і Новохолмське у Болградському районі на півдні Одеської області.
12:30
4 серпня на сесії Одеської міськради перерозподілили кошти міського бюджету - збільшили воєнні видатки на більш як 268 мільйонів гривень за рахунок скорочення витрат на міські та інфраструктурні проекти.
12:45
Черговий скандал із воєнкомом в Одеському обласному ТЦК - цього разу щодо воєнкома міста Южне.
11:13
... от двух мощных взрывов в акватории Новороссийского порта и села Мысхако. Об этом утром в пятницу 4 августа сообщили операторы системы «112» (единого номера вызова экстренных оперативных служб,действующего в странах ЕС, СНГ, а также в Исландии, Норвегии, Швейцарии, княжестве Лихтенштейн и других).
11:04
В ніч на 4 серпня у військово-морській базі Новоросійську був уражений морським дроном десантний корабель російського флоту. Також було завдано удару по Феодосії.
08:43
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 4 серпня за офіційними даними Генштабу ЗСУ.