8 августа 2023

16:29
Одна из гипотез о вымирании динозавров - отсутствие у этих громадных животных центральной нервной системы. Т.е. пока один динозавр завтракает другим, третий такой же гигант с удовольствием обедает хвостом первого. При этом ни одна из этих допотопных тварей не ощущает боли, так-как сигнал не доходит до мозга.
16:26
У прийнятій Одеською облрадою "Програмі соціально-економічного розвитку" Одеської області йдеться про плани повністю або частково передати у концесію три великі порти - Одеський, Чорноморський та Ізмаїльський.
15:52
Велику партію танків Leopard 1, списаних раніше зі складу бельгійської армії, викупила неназвана країна та вже відправляє їх до України.
16:09
Рейдова перевалка буде відбуватися у акваторії порту Усть-Дунайськ, офіційні межі якого нещодавно збільшили рішенням Кабміну. Поки що починаються організаційні заходи щодо забезпечення такої перевалки.
15:24
В Одесі відбувся тендер без конкуренції на аварійний ремонт деяких ділянок греблі Хаджибейського лиману.
14:28
Такі собі блогери оприлюднювали відео, з яких можна було здобути інформацію про роботу ППО, дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ в Одесі та Одеській області.
12:45
Кафе і ресторани в Одеській області тепер можуть працювати до 23-ї години вечора.
12:08
В Одесі з 29 липня по 1 серпня працювала місія ЮНЕСКО з визначення обсягу руйнувань та ушкоджень від російських обстрілів. Воана нарахувала 52 пошкоджених об'єкти культурної спадщини, серед яких 10 будинків, зруйнованих більш як наполовину.
11:23
У русских опубликовали фото двух БПЛА самолётного типа, которые якобы были посажены (???) средствами радио-электронной борьбы.
10:27
Одеська обласна військова адміністрація планує приблизно з 10 серпня відкрити для доступу та купання частину пляжів.
10:15
Пошкоджену через аварію ділянку залізниці у Молдові відбудували та увечері 7 серпня запустили там рух потягів.
08:48
Інформуємо про головні події останньої доби на фронті станом на ранок 8 серпня 2023 року на основі офіційних даних Генштабу ЗСУ.