В Одесі з міського бюджету закупляють дрони на 102 мільйони

Четверг, 21 сентября 2023, 15:35
27 вересня Одеська міськрада буде голосувати за виділення 102 мільйонів гривень на придбання дронів та монокулярів для армії .
В Одесі з міського бюджету закупляють дрони на 102 мільйони

Одеська міська влада планує закупити безпілотні летальні апарати та монокуляри на 102 млн грн. 

Загалом допомога захисникам складе понад 1 мільярд 71,4 мільйона гривень - разом із допомогою, яку місто вже надало рятівникам ДСНС України (5,5 млн гривень).

На засіданні виконавчого комітету Одеської міськради прийняли рішення, згідно якого депутатам на сесії 27 вересня буде запропоновано збільшити фінансування цільових програм з допомоги військовим - за рахунок перерозподілу коштів з інших міських програм. 

Мова йде про плани виділення на військові потреби 174 мільйонів - 54 млн. гривень на допомогу теробороні та 120 мільйонів гривень на допомогу ЗСУ через міську програму "Безпечне місто".

Цікаво, чи знайдеться хоч один депутат, який проголосує проти чи утримається? Адже в Одеській міськраді ще залишається декілька депутатів від заборонених проросійських партій.

«Заявки від військових продовжують надходити, адже вони бачать від нас моментальну реакцію. Ми вивчили всі наші можливості та резерви, а саме - що ще ми можемо в вересні зробити для наших захисників в умовах чинного законодавства України. Дякую членам виконкому, відповідальним керівникам структурних підрозділів мерії та депутатському корпусу за швидкий відгук та розуміння», - сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

comments powered by HyperComments